6 dienu ceļojums uz Vāciju un Šveici (autobuss)
6 dienu ceļojums uz Vāciju un Šveici (autobuss)
6 dienu ceļojums uz Vāciju un Šveici (autobuss)
6 dienu ceļojums uz Vāciju un Šveici (autobuss)
6 dienu ceļojums uz Vāciju un Šveici (autobuss)

6 dienu ceļojums uz Vāciju un Šveici (autobuss)

Vācija, Šveice

6 dienu ceļojums uz Vāciju un Šveici (autobuss)

Maršruts

Nirnberga, Reinas ūdenskritums, Cīrihe, Berne, Štutgarte, Lucerna, Trimellbahas ūdenskritums, Interlakena

Datumi

08.03.20 - 20.09.20

Dienu skaits

6 dienas

Cena: no 249 € 6 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

Сenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

CENĀ IEKĻAUTS: 
 • Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā (visa ceļojuma garumā) 
 • Grupas vadītāja-gida pakalpojumi brauciena laikā 
 • 2 naktis tranzīta viesnīcās 2-vietīgos numuros + brokastis 
 • 3 naktis 2-vietīgos numuros viesnīcā Vācijā + brokastis 
 • Ekskursija Nirnbergā 
 • Ekskursija Štutgartē 

EKSKURSIJU PAKETE (4 ekskursijas) - €65: 
 • Ekskursija Bernē 
 • Ekskursija Interlakenā 
 • Ekskursija Cīrihē 
 • Ekskursija Lucernā 

*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā. 
**Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā. 


IZMITINĀŠANA: 
 • Ja Tu ceļo viens, obligātā piemaksa - €100 

*Ja Jūs ceļojat trijatā, lūdzu sazinieties ar mūsu ofisu, lai noskaidrotu par iespēju izvietot numurā papildus gultu. 


BĒRNIEM: 

Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem: 

 • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:
 • Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - €75 
 • Iebraukšanas nodevas par Eiropas ceļiem - €4.50 

*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā. 


SVARĪGA INFORMĀCIJA: 
 • Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 darba dienas pirms ceļojuma sākuma. 
 • Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam. 
 • Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu. 
 • Sīkāku informāciju par izbraukšanu 1-2 dienas pirms ceļojuma. 

Izbraukšana no Rīgas. 

Tranzīts Latvijas, Lietuvas un Polijas teritorijā.

Izmitināšana viesnīcā Polijā. 

Atpūta. 

Nakts viesnīcā.

Brokastis.

Došanās uz Vāciju.

Ierašanās Nirnbergā. Ekskursija Nirnbergā.

Nirnberga – pati „vāciskā” pilsēta no visām Vācijā. Viduslaiku Nirnberga– imperatoru pilsēta, viens no iespaidīgākajiem tirdzniecības un amatniecības attīstības centriem .Lieliski saglabāti un ar mīlestību restaurēti skulptūras , arhitektūras un glezniecības pieminekļi – liecinieki bijušam Nirnbergas cēlumam. Pilsēta, kur aizsākuši savas gaitas visi Vācijas imperatori, krāšņu gotisko baznīcu, fantastisku strūklaku pilsēta. Eiropas rotaļlietu, piparkūku, Vācijā vienīgā sarkanā alus un Nirnbergas desiņu galvaspilsēta. Ekskursijas laikā būs iespēja apskatīt virkni dažādu vēcpilsetas apskates objektus. v. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielas muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera mājas siltos vasaras vakaros satiekas dzīves baudītāji. Tieši tas padara Nīrnbergu par pievilcīgu: jaunā un vecā, mūsdienīgā un vēsturiskā harmoniskā līdzāspastāvēšana. Nirnbergā Jūs gaidā vairāki pārsteigumi. Došanās uz viesnīcu Vācijas teritorijā, netālu no Šveices robežas.

Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā.

Izmitināšana, atpūta.

Nakts viesnīcā. 

Brokastis.

Došanās uz Cīrihi.

Pa ceļam izbaudīsim Reinas ūdenskrituma skaistumu –galvenais „ūdens” apskates objekts Šveicē. Reinas ūdenskritums – vieta, kur vienmēr var sadzirdēt patīkamo ūdens troksni un ieraudzīt vissīkākos ūdens pilienus un desmitiem mazās varavīksnes. Ar platumu 150 metri un augstumu 23 metri, Reinas ūdenskritums ar lepnumu tiek dēvēts par vislielāko Eiropā. Ja ir vēlēšanās izbaudīt ūdenskrituma skaistumu tuvāk – ir iespēja ar kuģīti (par papildus samaksu) aizbraukt līdz klinšainam izcilnim un nokļūt pašā ūdenskrituma centrā. Pārbraukšana uz Cīrihi, ekskursija. Cīrihe – pilsēta ar augstu dzīves kvalitāti. Tā ir lielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē un, pateicoties unikālajam ainavām un arhitektūrai, arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Pilsēta mājīgi izvietota starp diviem kalniem, to šķērso Limmates upe un no abām pusēm vēras skats uz Cīrihess ezeru. Ekskursijas laikā būs iespēja iepazīties ar galvenajiem apskates objektiem: senā krastmala Limmatquai, slavenās Marka Šagāļa vitrāžas, komerciālais un universitātes rajons. Gar Hohenstrasse atvērās brīnišķīgs skats uz Alpiem un Cīrihes ezeru. Jums parādīs Rapperswil - „Rožu Pilsēta” ar saviem unikālajiem apskates objektiem: rožu dārzi, viduslaiku pils, Lindenhof parks un vecpilsētu. Ekskursija Lucernā. Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā bija uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.

Atgriešanās viesnīcā vakarā.

Nakts viesnīcā.

Brokastis.

Brīva diena vai ekskursijas brauciens Berne-Interlakena (par papildus samaksu).

Ekskursija Bernē.

Berne nav līdzīga nevienai pilsētai. Tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzajām Visduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti. Pa ceļam apstašanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle). Trimellbahas ūdenskritums– ūdenskritums augstumā 150 metri, sastāv no desmitiem kaskādēm, kuras izvietotas pašā kalnā. Tas ir veinīgais ūdenskritums Eiropā, kurā var ieiet (par papildus samaksu) ar lifta un apgaismoto tuneļu palīdzību, kas uzbūvētas 1913. gadā. Trimellbahas ūdenskritums ir atvērts no aprīla līdz oktobrīm, citā periodā ir Lauterbrunnen reģiona apmeklējums/ Ekskursija Interlakenā. Pēc Mendelsona vārdiem: "Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..." Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā cēlies arī nosaukums, kas nozīmē "starpezeru". - Ūdens ar kristāli dzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu Tev būs iespēja skatīt savām acīm.

Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

Brokastis.

Numuru atbrīvošana.

Došanās uz Štutgarti.

Ekskursija pilsētā. Štutgarte – kontrastu pilsēta, kur mūsdienīga arhitektūra harmoniski sadzīvo blakus vēsturiskām celtnēm. Pirmais apskates objekts – Centrālstacija, kas celta ХХ gs. sākumā, kas izskatās kā milzīgs kupols ar torni no sarkanā ķieģeļa un ar „Mersedes” zvaigzni pašā virsotnē. Pastaigājoties pa Keningštrases ielu, Tev būs iespēja nonākt Pils laukumā – Schlossplatz, kur atrodas klasicisma laikmeta ēkas un Jaunā pils. Jaunā pils tiek uzskatīta par pēdējo lielo baroka stila ēku Vācijā. Celtniecības iniciators bija hercogs Karl Eugen von Württemberg, kurš gribēja izveidot no Štutgartes otro Versaļu.

Došanās uz viesnīcu Polijas teritorijā.

Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā. 

Brokastis. 

Došanās uz Rīgu. 

Tranzīts Polijas, Lietuvas un Latvijas teritorijā. 

Ierašanās Rīgā naktī.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.