Ceļojums uz Azerbaidžānu
Ceļojums uz Azerbaidžānu
Ceļojums uz Azerbaidžānu
Ceļojums uz Azerbaidžānu

Ceļojums uz Azerbaidžānu

Azerbaidžāna

Ceļojums uz Azerbaidžānu

Datumi

21.06.20 - 29.06.20

Dienu skaits

9 dienas

Cena: no 689 € 9 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

Azerbaidžāna ir pārsteidzoša gaismas valsts! Baku – Širvanšahu pils – laivu brauciens pa Kaspijas jūru – Gobustānas dabas rezervāts – dūņu vulkāni – Bibi Heybat mošeja – Abšeronas pussalā – vakariņas Širvanšahu restorānā.

Tiešais lidojums no Rīgas:

· 21.06.20 - 29.06.20

· 20.09.20 - 28.09.20

Ceļojuma cena: 689€

Cenā iekļauts:

· Lidojums Rīga – Baku – Rīga, bagāža 20kg + 8kg rokas bagāža

· Viesnīca Zam Zam Hotel Baku 4★, ar brokastīm

· Transfēri pēc programmas

· Ekskursijas krievu valodā

· Ieejas biļetes – Širvanšahu pils, Gobustānas rezervāts, uguns pielūdzēju templis, Gala muzeju komplekss, Degošais kalns, kultūras centrs, brauciens ar laivu

· Tranfērs uz dubļu vulkāniem

Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.

Papildus pakalpojumi:

· Ieejas biļetes tornī (9$), ieejas biļetes paklāju muzejā (5$)

· Personīgie tēriņi un ēdināšana

· Vīza uz Azerbaidžānu, noformē pirms brauciena 25€ (cena var mainīties)

· Ja ceļo viens, tad obligāta piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu 150€

 

lidojums Rīga – Baku

· Reģistrācija reisam Rīga – Baku

· Lidojums Rīga – Baku (tiešais reiss, airBaltic)

ierašanās Azerbaidžānā

· 03:20 Ierašanās Baku.

· 03:20-03:50 Pases un muitas kontrole.

· 03:50-04:30 Sagaidīšana lidostā un transfērs uz viesnīcu.

· 04:30-04:35 Ierāšanās un izmitināšana viesnīcā.

· 09:30-10:30 Brokastis viesnīcā.

· 14:00 Apskates ekskursija pa Baku pilsētu. Vecpilsētas apmeklējums ar šaurām bruģakmens ielām un neskaitāmiem labirintiem. Širvanšahu pils, miniatūru grāmatu muzejs, daudzas mošejas, pirtis un daudz kas cits. 2000. gadā Baku vecpilsēta tika iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā.

· 18:00 Atgriešanās viesnīcā.

· Nakts viesnīcā Baku.

ekskursija pilsētā

· 09:00 – 10:00 Brokastis viesnīcā.

· 12:00 Brāļu Nobeļu rezidences apmeklējums. Nākamais šodienas ekskursijas punkts ir Heidara Alijeva kultūras centrs.

· 14:00 Brauciens ar laivu Kaspijas jūrā ir ideāla iespēja ar brāzmu izbaudīt Baku līci.

· 14:30 Pastaiga pa jūras piekrastes bulvāri, kurā jūs iepazīsities ar gadsimtiem ilgu krastmalas vēsturi, kā arī ar baobabiem un kaktusu galeriju, Mazo Venēciju un Paklāju muzeju. Paklāju muzeja ēka izceļas ar īpašu dizainu (muzejs tika uzcelts salocīta paklāja formā).

· 16:00 Atgriešanās viesnīcā.

· Nakts viesnīcā Baku.

Gobustānas rezervāts, dubļu vulkāni, Bibi Heybat mošeja

· 09:00 – 10:00 Brokastis viesnīcā.

· 10:00 Transfērs uz Gobustānu (60 km). Šis UNESCO pasaules mantojuma objekts ir plaši pazīstams ar alu gleznojumiem (petroglifiem) un primitīviem kultūras paraugiem, kas atspoguļo 20 tūkstošus gadus.

· Pirms galvenās ekskursijas sākuma mēs apmeklēsim interaktīvu 3D muzeju ar vairākām tematiskajām hallēm, kur iepazīsimies ar tā laika faunu un floru, primitīvo cilvēku darbarīkiem un modeļiem.

· Tālāk mēs ejam uz dubļu vulkāniem, pēc kuru skaita Azerbaidžāna ieņem pirmo vietu pasaulē. NASA ģeologi secinājuši, ka Azerbaidžānas dubļu vulkāni pēc struktūras ir līdzīgi Marsam. Minerāliem piesātinātiem vulkāniskajiem dubļiem ir ārstnieciskas īpašības, un tos plaši izmanto kosmetoloģijā un medicīnas praksē. Ņemot to vērā, daudzi tūristi “atgūstas” tieši uz vietas, nolaižot rokas vulkāna mutē.

· Atpakaļceļā jums būs arī iespēja izpētīt Bibi Heybat mošeju, kas paceļas uz klints virs Kaspijas jūras. Īpašu skaistumu piešķir jūras osta ar tirdzniecības kuģiem un naftas torņiem, kas stiepjas aiz horizonta un gar visu piekrasti.

· 15:00 Atgriešanās viesnīcā.

· Nakts viesnīcā Baku.

brīvais laiks

· 09:00-10:00 Brokastis viesnīcā.

· Brīvais laiks vai ekskursija par piemaksu.

· Nakts viesnīcā Baku.

Abšeronas pussala, Janardaga

· 09:00-10:00 Brokastis viesnīcā.

· 10:00 Šodien mēs izpētīsim arī visus Abšeronas pussalas nomales un apskates objektus (30 km). Viens no “degošās zemes” un īstās azerbaidžāņu eksotikas pieminekļiem ir uguns pielūdzēju templis “Atešgah” (30 km no pilsētas centra) ar savu neizdzēšamo liesmu. Ekskursijas programmā ietilpst arī Galas ciemata (5000 gadus vecs) apmeklējums, kur arheoloģiskajā vietā brīvā dabā tiek izveidots etnogrāfiskais muzeju komplekss. Ekskursijas laikā jūs iepazīsities ar seniem mājokļiem, tā laika dzīvi un tradīcijām, zemkopības metodēm utt.

· Noslēguma daļā mēs braucam uz Janardagu (degošu kalnu), kas ir unikāla dabas parādība, dabasgāzes izplūde no zemes zarnām uz virsmu.

· 15:00 Atgriešanās viesnīcā.

· Nakts viesnīcā Baku.

restorāns-muzejs Širvanšaha

· 09:00-10:00 Brokastis viesnīcā.

· Brīvais laiks.

· Vakarā ekskursija uz Širvanšahu, 2.5 stundas. Mēs baudīsim plašu Azerbaidžānas gastronomiskā mantojuma ēdienu klāstu, kā arī nacionālu un etnisku mūziku, kuru izpildīs Mugham meistari. Restorāns-muzejs Širvanšaha atrodas vienā no vecākajām pilsētas ielām.

· Nakts viesnīcā Baku.

tirgus apmeklēšana, kalnu parks

· 09:00-10:00 Brokastis viesnīcā.

· 10:00 Brauciens uz tirgu. Tirgū var iegādāties visu, ar ko vēlaties pārsteigt savus radiniekus un draugus, atgriežoties mājās. Tie ir ikri, siers un tēja, kā arī žāvētie augi un garšvielas.

· 13:00 Kalnu parka apmeklējums. Parkam ir neaizmirstams skats uz pilsētu, Baku līci un Liesmas torņiem, kas atgādina viņu izskatu ar trim liesmas mēlēm. Paši torņi ir pilnībā pārklāti ar LED ekrāniem, kas parāda uguns kustību, redzami no vistālākajiem pilsētas punktiem.

· 14:00 Atgriešanās viesnīcā.

lidojums uz Rīgu

· 01:25-01:30 Izrakstīšanās no viesnīcas.

· 01:30-02:00 Transfērs uz lidostu.

· 04:10-07:00 Lidojums Baku – Rīga (tiešais reiss, airBaltic)

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mbctour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.