Ekskursijām bagātā Prāga 8 dienas
Ekskursijām bagātā Prāga 8 dienas
Ekskursijām bagātā Prāga 8 dienas
Ekskursijām bagātā Prāga 8 dienas

Ekskursijām bagātā Prāga 8 dienas

Čehija

Ekskursijām bagātā Prāga 8 dienas

Maršruts

EKSKURSIJĀM BAGĀTĀ PRĀGA 8 DIENAS

Datumi

26.10.19 - 21.03.20

Dienu skaits

8 dienas

Cena: no 259 € 8 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

CENĀ IEKĻAUTS:
Avio lidojums Rīga - Prāga - Rīga (Ryanair)
Rokas bagāža 1 vienība (maksimālais izmērs 40х20х25 сm)**
Privāta transfērs lidosta - viesnīca - lidosta (no 2 cilvēkiem)
Izmitināšana Prāgā - Prāga 1 vai Prāga 2 rajonos (7 naktis, divvietīga izmitināšana ar brokastīm)
Apskates ekskursija Prāgā (autobusu un kājāmgājēju tūre)

Lidojumu laiki:
Izlidošana otrdienās
RIX 15:05 - PRG 15:55
PRG 11:50 - RIX 14:40
Izlidošana ceturdienās
RIX 14:35 - PRG 15:25
PRG 11:20 - RIX 14:10
Izlidošana sestdienās
RIX 10:55 - PRG 11:45
PRG 07:40 - RIX 10:30

*Lidojumu laiki var mainīties.
**Maza rokas bagāža (40cm x 20cm x 25cm) - iekļauta cenā. Liela rokas bagāža (55cm x 40cm x 20cm) par papildu samaksu

1. DIENA
Reģistrācija Rīgas lidostā

Lidojums uz Prāgu.
Izmitināšana viesnīcā.

2. - 7. DIENA
Apskates ekskursija Prāgā (autobusu un kājāmgājēju tūre).

Atpūta Prāgā.
Brīvais laiks vai arī tiek piedāvāta iespēja apmeklēt ekskursijas pēc Jūsu izvēles.

8. DIENA
Viesnīcas numuru atbrīvošana.
Transfērs no viesnīcas līdz lidostai.
Lidojums Prāga - Rīga.
Ierašanās Rīgā.

EKSKURSIJAS
“CITY TOUR” PRĀGĀ (KOMBINĒTĀ EKSKURSIJA – AUTOBUSS UN KĀJĀM)
(norisinās katru dienu, ilgst 4 stundas, sākums no Vaclavas laukuma, kafejnīca “Tramvajs” pl.11:00)

Tiem, kuri nokļuvuši Prāgā pirmo reizi, optimālākais veids kā iepazīt šo neparasto pilsētu, ir apskates ekskursija “City Tour”, kas iakļauj sevī gan braucienu ar autobusu, gan iespēju pastaigāt kajām un iepazīt Čehijas galvaspilsētas populārākās apskates vietas un objektus.

Bet šīs pilsētas patiesajiem cienītājiem šāda ekskursija vēlreiz atgādinās par vienu no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām un tās varenumu. Pēc būtības, autobuss kalpo tam, lai komfortabli aizvestu Jūs līdz Prāgas hradai, kur Jūs sāksiet savu ekskursiju.


PRĀGAS HRADA JEB PRĀGAS PILS (KĀJĀMGĀJĒJU EKSKURSIJA)
(norisinās katru dienu, ilgst 2 stundas, sākums Vaclavas laukumā, kafejnīca “Tramvajs” pl.11:00)

Ielūdzam Jūs apmeklēt Prāgas pili, kas ir pats ievērojamākais apskates objekts Prāgā. Kopš tās dibināšanas brīža (IX gadsimta beigās) līdz pat mūsdienām, tā ir Čehijas valdnieku – pirmsākumos kņazu, vēlāk karaļu, tagad prezidentu – rezidence. No X gadsimta Prāgas pils kļūst par Prāgas bīskapa rezidenci, bet kopš XIV gadsimta – par arhibīskapa rezidenci.Prāgas pils dominante ir "Prāgas melnā pērle" - Sv. Vita katedrāle, kas atklās Jums būvniecības, iesvētīšanas mirkļa un 22 čehu valdnieku kronēsanas rituālu noslēpumus.


PRĀGAS VECPILSĒTA (KĀJĀMGĀJĒJU EKSKURSIJA)
(norisinās pirmdienās, trešdienās un sestdienās, ilgst 2 stundas, sākums pl 14:00 no metro Mustek, pie veikala New Yorker)

Pasataigājoties pa Prāgas vecpilsētas likumotajām ieliņām un kolorītajiem laukumiem Jums būs iespēja sajust sevi kā senā pasakā. Miniatūri namiņi un majestātiskas pilis, skulptūras, kas uzmanīgi vēro garamgajējus un miklainas zīmes uz māju fasādēm. Ekskursijas laikā redzēsiet Klementinum bibliotēku – Marianske laukumu – Vecpilsētas laukumu – astronomisko pulksteni – Jaunavas Marijas pie Tyn baznīcu – Sv. Nikolaja baznīcu – Stavovske teātri – Karolinum – Municipālo māju – Pulvertorni.


VYŠEHRAD (KĀJĀMGĀJĒJU EKSKURSIJA)
(norisinās otrdienās, ceturtdienās un sestdienās, ilgst 2 stundas, sākums pl.14:00 no Vaclavas laukuma, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Vyšehrada – tas ir viens no pašiem mīklainākajiem un neparastākajiem Prāgas cietokšņiem. Hronikas dati liecina, ka tieši šeit ir Čehijas galvaspilsētas pirmsākumi. Populārie noslēpumainie kultūras darbinieku kapi, gotiskās Sv.Petera un Pāvela baznīcas, pašnāvnieku tilts.


EBREJU KVARTĀLS (KĀJĀMGĀJĒJU EKSKURSIJA)
(norisinās pirmdienās, trešdienās, piektdienās un svētdienās, ilgst 2 stundas, sākums pl.12:00 no metro Mustek, pie veikala New Yorker)

Līdz XIV gadsimta vidum ebreju kopiena Prāgā bija vienīgā visā Bohēmijā (mūsdienu Čehijā). Pēc pirmā krustnešu gajiena Prāgas ebreji, tapat kā daudzi citi ebreji citās Eiropas pilsētās, kļuva par “kammerknehtiem” (burtiski – 'valsts kases kalpi'). Viņi atradās karaliskās varas aizsardzībā un par to bija spiesti maksāt nodokļus, dzīvot viņiem bija atļauts tikai noteiktā kvartālā un nodarboties tikai ar tirdzniecību un naudas piesaisti. Par šo un daudz ko citu Jūs uzzināsiet šajā aizraujošajā ekskursijā.

PAZEMES PRĀGA (KĀJĀMGĀJĒJU EKSKURSIJA)
(norisinās otrdienās, ceturtdienās un sestdienās, ilgst 2 stundas, sākums pl. 9:00 Vaclavas laukumā, pie ieejas Nacionalaja muzejā)


Kas var būt aizraujošāks un mistiskāks kā pazemes tuneļi, slēpti no saules gaismas un cilvēku acīm?! Cik neparastus stāstus tie atklās, cik noslēpumus tie glabā? Daži no šie noslēpumiem ir pazuduši uz mūžu, bet dažus Jums tomēr izdosies atklāt ekskursijas laikā. (Ieejas biļetes cena 160 CZK, apmēram 6,5 EUR, tiek apmaksāta papildus)

IZBRAUKUMS AR KUĢĪTI AR VAKARIŅĀM UN DZĪVO MŪZIKU
(norisinās katru dienu, ilgst 3 stundas, sākums pl.19:00 pie Čehovas tilta, piestātne nr.5)

Šis izbraukums ir labākais veids kā iepazīt pilsētu patīkamā, nesaspringtā atmosferā. Izbraukuma laikā viesiem piek piedāvātas vakariņas zviedru galda veidā ar aperitīvu, tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par savu komfortu! Visas 3 stundas Jūs vienkārši baudīsiet atmosfēru un pilsētas skatus, kas atklāsies Jums Vlatavas upes krastos, un nekas nenovērsīs Jūsu uzmanību no sī brīnišķīgā ceļojuma!

IZBRAUKUMS AR KUĢĪTI AR VAKARIŅĀM (AR GIDU)
(norisinās trešdienās un svētdienās, ilgst 2 stundas, sākums pl.18:00 pie Čehovas tilta, piestātne nr.5)

Šis izbraukums ir labākais veids kā iepazīt pilsētu patīkamā, relaksējošā atmosferā. Kājāmgajēju ekskursijas laikā Jūs iepazīsiet Vaclavas laukumu, Vecpilsētas laukumu un Vltavas upes krastmalu, pēc tam kuģīša izbraukuma laikā viesiem tiks piedāvātas vakariņas zviedru galda veidā ar aperitīvu, tāpēc Jums nebūs jāuztraucas par savu komfortu! 2 stundas Jūs vienkārši baudīsiet atmosfēru un pilsētas skatus, kas atklāsies Jums Vltavas upes krastos, bet gids Jūs priecēs ar pašiem interesantākajiem stāstiem par popularākajiem apskates objektiem!

ALUS TŪRE (KĀJĀMGĀJĒJU EKSKURSIJA)
(norisinās pirmdienās un ceturtdienās, ilgst 3,5 stundas, sākums 15:45 no Pulvertorņa vārtiem)

Visā pasaulē Prāga ir slavena ne tikai ar savu romantisko arhitektūru un neskaitāmo vēsturisku apskates objektu daudzumu, bet arī ar savu alu, kura pagatavošanas recepte saglabājusies vēl no viduslaikiem. Protams, nogaršot alu Prāgā var jebkurā no daudzajiem restorāniem un krodziņiem, bet tikai ekskursijas laikā Jūs varēsiet paši redzēt alus vārīšanas procesu un uzzināsiet visus alus pagatavošanas noslēpumus (Cenā iekļauta ne mazāk kā 7 alus veidu degustācija un čehu uzkodas).

VECĀS PRĀGAS LEĢENDAS (KĀJĀMGAJĒJU EKSURSIJA)
(norisinās katru dienu, ilgst 2 stundas, sākums 20:00 no metro Mustek, pie veikala New Yorker)

Ekskursija sākas tiklīdz pilsētā iestājas krēsla. Čehijas galvaspilsēta glabā sevī ļoti daudz mīklas un noslēpumus, kas saistīti ar svēto inkvizīciju un kādreiz šeit mītošajiem alķīmiķiem, templāriem un parastajiem pilsoņiem. Šī neparastā un unikālā pastaiga ļaus Jums dziļāk izprast šīs noslēpumiem bagatās valsts vēsturi un kultūras īpatnības.

VAKARIŅAS AR VIDUSKAIKU PROGRAMMU “ PIE ZIRNEKĻA” (KĀJĀMGĀJĒJU EKSKURSIJA)
(norisinās trešdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās, ilgst 3 stundas, sākums pl. 20:00 no Celetna 17)

Restorāns “Pie zirnekļa” no citiem Prāgas ēdināsanas pakalpojumu sniedzējiem atšķiras ar īpašu interjeru un unikālu šov-programmu. Restorāna atmosfēra un iekārtojums pilnībā atveido viduslaiku krodziņu: sākot no galdiem un traukiem, beidzot ar personāla apģērbu un uzvedību. “Pie zirnekļa” Jūs varēsiet nogaršot pašus dažādākos čehu gaļas ēdienus, zivju ēdienus un dārzeņus, sākot no tradicionālā gulaša un alus uzkodām, beidzot ar visizsmalicniātākajiem un neparastākajiem produktiem. Ekskursijas cenā iekļauta maksa par vakariņām no dažiem ēdieniem un viens bezmaksas dzēriens pēc Jūsu izvēles. Restorāna ciemiņiem tiek piedāvata šov-programma ar viduslaiku izpriecām: te būs gan uguns šovs, zobenu cīņas un senā zīlēšana. Tāpat vakariņu laikā skanēs dzīvā mūzika, kuru izpilda labākie Čehijas bundzinieki. Esiet droši, ka šīs ekskursijas laikā Jūs aizmirsīsiet, ka visa darbošanās notiek 21. gadsimtā, bet aiz krodziņa sienām rit mierīgā civilizētās pasaules dzīve!


FOLKLORAS STILA VAKARIŅAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās katru dienu, ilgst 3 stundas, sākums 18:45, izbraukšana un atgriešanās no viesnīcas)

Lai pilnībā izprastu Čehijas vēsturi un tradīcijas, nepietiek tik vien kā redzēt Prāgas arhitektūru un izgaršot vietējo alu. Vai vēlaties sajust sevi kā īstens čehs un iegremdēties valsts vēsturē? Laipni lūdzam vakariņās ar folkloras programmu, kuras norisinās vienā no vietējiem restorāniem. (Iekļautas vakariņas – zviedru galds, neierobežots dzērienu skaits, transfērs viesnīca – vakariņas - viesnīca)


VAKARIŅAS AR VIDUSLAIKU PROGRAMMU ”DETENICE” (AUTOBUSA EKSKURSIJA)
(norisinās otrdienās, trešdienās, piektdienās, sestdienās , ilgst 5 stundas, sākums 17:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums pie Sv. Vaclava uz zirga pieminekļa)

Īsteni viduslaiki. Tūristiem tiks piedāvāts apmeklēt vietējo alus darītavu, kur putojošais dzēriens līdz pat mūsdienām tiek gatavots stingri pēc viduslaiku receptēm. Varēsiet nogaršot alu vietējā krodziņā, kurš krasi atšķiras no tradicionālajiem čehu restorāniem. Vakariņu laikā Jums tiks piedāvāta neparasta izklaidējošā programma: skanot bungām uzstāsies fakīri, cīnītāji ar zobeniem un meitenes, kuras dejo viduslaiku dejas nacionālajos kostīmos (cenā iekļautas vakariņas, dzēriens, šovs, gids un transfērs).


SIHROVAS PILS UN TURNOVA (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās otrdienās, ilgst 5 stundas, sākums pl.9:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Pasakains brauciens uz Čehijas ziemeļiem. Šis reģions ir bagāts ar leģendām un pasakām, vecām pilīm un cietokšņiem, pasakainu dabu, kalniem, kur vēl no izseniem laikiem tiek iegūta Bohēmijas bagātība – granāts. Ekskursijas laikā tiks apmeklētas Sihrovas pils - Francijas un Čehijas zieds un Turnova, kas ir Čehijas paradīzes jeb "Czeski Raj" galvaspilsēta.Šis ir valsts mistiskāka akmens – granāta – ieguves un apstrādes centrs (ieejas biļetes pilī par papildus samaksu – 250CZK, apmēram 10 EUR)

MORĀVIJA UN PERNŠTEINAS PILS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās otrdienās un sestdienās, norisinās tikai vasaras sezonā, ilgst 13 stundas, sākums 7:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Ekskursija uz Morāviju ir ļoti pieprasīta to tūristu vidū, kurus interesē mīklainas alas un neatkārtojams dabas skaistums. Morāvijas teritorija aizņem vairak ka 100 km2 un ir ļoti piesātināta ar alām, grotām un kanjoniem. Pašas populārākās un mīstiskākās, bez šaubām, ir Punkva alas. To apskates laikā Jūs varat pabraukt pa kalnu upi un pazemes ezeru. Pēc apskates paredzēts Pernšteinas pils apmeklējums – īsta viduslaiku gotikas stila pils – cietoksnis, kas izvietota uz klinšaina kalna virs Svatkas upes (ieejas biļetes par papildus samaksu – laiva 260 CZK (aptuveni 10EUR), pils 200 CZK (aptuveni 8 EUR))


KARLŠTEINAS UN KONOPIŠTE PILIS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās trešdienās un sestdienās, norisinās tikai vasaras sezonā, ilgst 8 stundas, sākums pl. 9:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Konopište – tā ir klasiska mednieku pils. Dibināta XIII gadsimtā. Erchercoga Franca Ferdinanda rezidence. Pils interjers pilnībā atgādina tūristiem par tās īpašnieka galveno aizraušanos. Pie sienām uzkārti dzīvnieku izbāžņi, ragi un astes, kuri bija medību laikā nogalināti. Arī Karlšteinas pils tiek uzskatīta par ļoti neaizsniedzamu cietoksni, pirmām kārtām jau īpašās arhitektūras dēļ: tai ir daudzpakāpju būves veidols, kas ievērojami apgrūtināja ienaidnieku centienus to iekarot. Ekskursija uz šīm divām čehu pilīm būs piemērota gan vīriešiem, kurus interesē ieroči un medības, gan arī sievietēm, kuras būs pārsteigtas par istabu brīnišķīgo iekārtojumu un skaisto parku un dārzu dizainu, kuri ieskauj šīs divas pilis (ieejas biļetes par papildus samaksu – 500CZK (aptuveni 20 EUR))


KUTNA HORA JEB KUTNA KALNS UN ČEHIJAS ŠTERNBERK PILS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās katru dienu, ilgst 8 stundas, sākums pl. 9:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Kutna Hora – tā ir sena Čehijas pilsēta, kuras vēsture iezīmējas pirms vairāk nekā 7 gadsimtiem. Tā tika dibināta vietā, kas bija bagāta ar sudraba nogulsnēm, tāpēc ar laiku pilsēta tika uzskatīta par otru bagātāko un skaistāko pilsētu pēc Prāgas. Tiem laikiem par piemiņu te tika atvērts sudraba muzejs un darbojas monētu kaltuve. Ka arī Jums būs iespēja redzēt kaulu baznīcu, kas sastāv no kauliem, kas ņemti no tuvējiem kapiem, tur ir altāris, gleznas, lustras - viss ir taisīts no cilvēku kauliem. Plosijās mēris,ļoti daudz cilvēku nomira, bet kauliem atrada pielietojumu. Šis neparastais skats ļaus Jums pilnībā izprast viduslaiku drūmo atmosfēru. Pēc visu pilsētas objektu apskates tūristi dosies ekskursijā uz gotisko Šternberkas pili. Šī pils visā savā pastāvēšanas laikā nekad netika iekarota un atņemta tās īpašniekiem. Un šodien tāpat kā pirms 700 gadiem tā joprojām pieder tai pašai Šternberku dzimtai. (ieejas biļetes par papildus samaksu – 350 CZK (aptuveni 14 EUR))


KARLOVI VARI UN KRUŠOVICE (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās katru dienu, ilgst 10 stundas, sākums pl. 8:30, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Iepazīšanos ar Čehiju nav vērts ierobežot tikai ar alus degustāciju Prāgā. Tikai nedaudz vairāk kā 100 km attālumā no Prāgas atrodas visā pasaulē slavenais Karlovi Vari kūrorts. Tas ir slavens ar saviem karstajiem avotiem un minerālo ūdeni. Pa ceļam uz Karlovi Variem tūristi tiks nogādāti Krušovices senajā alus darītavā. Tā tika dibinata vēl tālajā 16. gadsimtā. Šeit var ne tikai ar acīm ieraudzīt visas alus pagatavošanas stadijas, bet arī pagaršot tā unikālos veidus – no gaišā līdz prakstiski melnajam (ieejas biļete alus darītavā par papildus samaksu – 200 CZK (aptuveni 8 EUR))

ČEHU KRUMLOVA UN HLUBOKAS (HLUBOKA NAD VLTAVOU) PILS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās, ilgst 11 stundas, sākums pl. 8:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Ekskursija uz čehu Krumlovu un Hlubokas (Hluboka nad Vltavou) pili no Prāgas pārcels Jūs burvīgā viduslaiku atmosfērā. Krumlova (UNESCO) – tā ir pilsēta, kurā katra celtne liekas pasakaina pateicoties tam, ka te ir sajaukušies kopā vairāki arhitektūras stili – baroks, renesanse un gotika. Pēc Krumlovas apskates tūristi dodas ekskursijā uz Hlubokas pili. Viduslaikos tā bija Švarcenbergu dzimtas rezidence, un no tiem laikiem saglabāja sevī neatkārtojamo cariskās bagātības un izšķērdības atmosfēru (ieejas biļetes par papildus samaksu – 250 CZK, aptuveni 10 EUR)


KĒNIGŠTEINA JEB SAKSIJAS ŠVEICE (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās pirmdienās un piektdienās, ilgst 10 stundas, sākums pl. 8:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Saksijas Šveice atrodas uz dienvidiem no Drēzdenes. Šeit atrodas slaveni apskates objekti: gleznainās Bastejas klintis un Kenigšteinas cietoksnis, kurā ir pabijis Krievijas imperators Pēteris I. Neticamie smilšakmens kalni veido unikālo Saksijas rezervāta ainavu. Nacionālais parks populārs visā pasaulē ar savām ainavām, kuras rada milzīgie akmens masīvi, stāvie kalni, šaurās ielejas un aizas. Elbas smilšakmens kalnaines pati skaistākā daļa ir Bastejas klints, kas ir populara ar savu Basteja jeb Bastiona tiltu (Basteibrucke), kurš uzbūvēts 1824. gadā (ieejas biļetes cietoksnī par papildus samaksu – 11 EUR)


IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ DRĒZDENI (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās otrdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās, ilgst 11 stundas, sākums pl. 8:30, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Drēzdene Vacijā skaitās faktiski kā sinonīms vārdiem “kultūra” un “māksla”. Izbraukuma ekskursija no Prāgas uz Drēzdeni – ir iespēja pārliecināties par šāda salīdzinājuma patiesumu. Šī pilsēta - tas ir unikāls dabas un cilvēku radītā skaistuma tandēms. Kas gan šeit ir labāks: krāsainās Elbas ielejas ainavas vai pasaulslaveno apskates objektu pārpilnība? Tāpat ekskursija iepazīstinās viesus ar tādu slavenu apskates objektu varenību kā gotiskā Kreickirhe, Albertinuma.


IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ VĪNI (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un sestdienās, ilgst 14 stundas, sākums pl. 7:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Ekskursija no Prāgas uz Vīni dos Jums iespēju redzēt viduslaiku baznīcas, pilis un muzejus, kuri pārsteidz ne tikai ar savu iekšējo saturu, bet arī ar neparastajiem arhitektūras risinajumiem. Atsevisķi vārdi sakāmi par Vīnes virtuvi, kura visā pasaulē ir slavena ar savu beķereju un kūkām.

IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ NIRNBERGU (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās otrdienās un piektdienās, ilgst 14 stundas, sākums pl.7:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Vai jūs esat dedzīgs lielisko gotikas struktūru pielūdzējs? Jums ir interesanti uzzināt, kāpēc un kādu iemeslu dēļ Adolfs Hitlers nosauca par savu mīļāko pilsētu tieši Nirnbergu? Vai arī jūs nevarat sagaidīt, lai izmēģinātu slavenās Bratwürstchen desiņas un sarkano alu? Tad šajā gadījumā ekskursija uz Nirnbergu ir radīta tieši jums!


IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ BERLĪNI (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās piektdienās, ilgums 15 stundas, sākums pl.7:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Ceļojumam no Prāgas uz Berlīni ir izredzes kļūt par vienu no pašiem neaizmirstamākajiem. Pilsētas pirmsākumi meklējami rakstos kopš 1244. gada. Taču ne visi zina, ka Berlīne dibināta 1307. gadā, bet līdz tam bija dubultpilsēta Berlīne – Ķelne (bet nevajag jaukt ar mūsdienu Ķelni, kura izvietota valsts rietumu daļā). Apvienotās pilsētas simbols kļuva tajā pašā gadā uzceltais viduslaiku Rātsnams jeb Reihstāgs. Vēl viens pilsētas simbols, bet kopš 1280. gada – lācis, kurš attēlots uz Berlīnes ģērboņa un karoga. Tas tāpēc, ka pilsētas nosaukums nāk no vācu vārda Bär (lācis).

IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ MINHENI (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās pirmdienās, trešdienās un piektdienās, ilgst 15 stundas, sākums pl. 7:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā )

Minhene – liels kultūras centrs Bavārijā un vienkārši neparasti viesmīlīga pilsēta. Ekskursijā no Prāgas uz Minheni Vācijā ir vērts doties ne tikai slavenā Minhenes alus dēļ. Minhenes centrā bija piešķirts liels brīvs laukums dazādu pasākumu organizēsanai un tirdzniecībai. Tā radās Minhenes centrālais laumums – Marienplatz jeb Marijas laukums, kas šobrīd tiek uzskatīts par pilsētas vizītkarti. Papildus laukumam, ekskursijā Jūs iepazīsiet populārākos pilsētas arhitektūras pieminekļus, starp kuriem ir Frauenkirhes baznīca, Sv. Mihaela baznīca un pārsteidzošais Nacionālais teātris.


IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ MINHENI UN BAVĀRIJAS PILĪM 2 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās trešdienās (sākums pl. 7:00) un sestdienās (sākums pl. 8:00), ilgst 2 dienas, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā vai Pulvertornis)

Jums tiek piedāvata iespēja savienot divus unikālus ceļojumus: Minhene – Bavārijas galvaspilsēta un Bavārijas pilis. Divu dienu ekskursija uz seno un neatkārtojamo Minheni – kas var būt labāks par to? Slavenas vietas, senās pilis un ar tām saistīto stāstu pārpilnība! Ne mazāk aizraujoša būs arī Bavārijas piļu apmeklēsana. Noišvānšteinas un Linderhofas pilis, kuras noteikti iegremdēs Jūs viduslaiku atmosferā un uzvedinās uz domām par drosmīgajām bruņinieku sirdīm un greznajiem galma dāmu tērpiem (Cenā iekļauts - gida pavadība, nakts viesnīcā, brokastis, brauciens autobusā. Ieejas biļetes pilīs par papildus samaksu – 25 EUR)


IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ BENELUKSA PILSĒTAM 3 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās piektdienās, ilgst 3 dienas, sākums pl. 9:30, tikšanās vieta Pulvertornis)

Kājāmgājeju ekskursija un romantisks brauciens ar kuģīti Amsterdamā. Brisele, kur Jums būs iespēja iepazīties ar šīs lieliskās pilsētas galvenajiem apskates objektiem: impozantā Justīcijas pils, Sablonas laukums, Karaļnams, Sv. Mihaila baznīca, kā ari ar Briseles mūsdienu simbolu – Atominumu. Luksemburga – maza, bet tai pat laikā ne mazāk suverēna valsts. (Cenā iekļauts – pavadošais gids, divas naktis viesnīcā ar brokastīm, brauciens autobusā).


IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ VĪNI UN BUDAPEŠTU 2 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās pirmdienās un otrdienās, ilgst 2 dienas, sakums pl. 7:00, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Savas durvis Jums vērs divas Dunajas krastos esošās galvaspilsētas. Šīs divas slavenās pilsētas pastāstīs Jums savus stāstus un dalīsies ar saviem noslēpumiem. Un tas viss tikai divu dienu laikā! Jums būs iespēja pastaigāties pa Budapeštas centru un izbaudīt imperatoriskās Vīnes burvību. (Cenā iekļauts – pavadošais gids, nakts viesnīcā, brokastis, brauciens ar autobusu)

IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ VĪNI 2 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās sestdienās, ilgst 2 dienas, sakums pl. 8:30, tikšanās vieta Vaclavas laukums, pie ieejas Nacionālajā muzejā)

Vīnes melodijas... Cik to ir? No Mocarta līdz Gaidam, no Štrausa līdz Bramsam – Vīne iedvesmo līdz pat šai dienai! Karaliskās pilsētas šarms rada katra cilvēka sirdī kaut ko ģeniālu un neatkārtojumu, ko caurvij kafijas aromāts, valša melodijas un upes ūdeņu šalkas. (Cenā iekļauts – pavadošais gids, nakts viesnīcā, brokastis, brauciens ar autobusu. Ieejas biļetes Šēnbrunnas pilī par papildus samaksu – 12 EUR)

IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ VERONU UN VENĒCIJU 3 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās piektdienās, ilgst 3 dienas, sākums pl. 9:30, tikšanās vieta Pulvertornis)

Venēcija – viena no populārākajām un iespaidīgākajām pasaules pilsētām, burtiski ir uzcelta uz ūdens. Venēcijas kanāli un tilti, Sv. Marka laukums un Dodžu pils, palacco gar ainaviskajiem kanāliem, veiklie gondolieri mums ir pazīstami pēc pastakartēm un filmām. Verona – tā ir viena no pašām apburošākajām senajām Itālijas pilsētām ar pārsteidzoši romatisku atmosfēru, Romeo un Džuljetas mūžīgās mīlestības pilsēta. Jūs dāvāsiet sev spilgtus un pasakainus iespaidus esot šajās pilsētās - pilsētās, kurās laiks apstājas! (Cenā iekļauts – pavadošais gids, 2 naktis viesnīcā ar brokastīm, brauciens ar autobusu)

IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ PARĪZI 3 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās otrdienās un piektdienās, ilgst 3 dienas, sākums 13:30, tikšanās vieta Pulvertornis)

Vai esat vismaz vienreiz dzīvē mīlējis? Tad mēs zinām, kuru pilsētu Jūs gribētu parādīt cilvēkam, kuram atdevāt savu sirdi un jūtas! Francija – patiesi pārsteidzoša valsts! Ar mums Jūs atklāsiet savu personīgo Parīzi un tā būs dzīva, saviļņojoša, neaizmirstama. (Cenā iekļauts – pavadošais gids, nakts viesnīcā, brokastis, baruciens autobusā, viena nakts autobusā. Ieejas biļetes muzejos par papildus samaksu – 55 EUR)

IZBRAUKUMA EKSKRSIJA UZ ŠVEICI 2 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās sestdienās, ilgst 2 dienas, sākums pl. 3:45, tikšanās vieta Pulvertornis)

Tikai iedomājaties, šodien Jūs esat Čehijā, pēc pāris stundām Vācijā, bet pēc tam Šveicē! Nav nepieciešamības plānot atsevišķu braucienu, bažīties par vīzām, pietiek tikai doties Jums piedāvātajā ekskursijā. Labāk nemaz nevar iedomāties! (Apmeklēsim šādas pilsetas – Cīrihe, Berna, Interlakena, Lucerna, Lihtenšteina. Cenā iekļauts - nakts viesnīcā, brokastis, pavadošais gids, brauciens autobusā.)

IZBRAUKUMA EKSKURSIJA UZ ŠVEICI 3 DIENAS (EKSKURSIJA AR AUTOBUSU)
(norisinās piektdienās, ilgst 3 dienas, ākums 9:30, tikšanās vieta Pulvertornis)

Tikai iedomājaties, šodien Jūs esat Čehijā, pēc pāris stundām Vācijā, bet pēc tam Šveicē! Nav nepieciešamības plānot atsevišķu braucienu, bazīties par vīzām, pietiek tikai doties Jums piedāvātajā ekskursijā. Labāk nemaz nevar iedomāties! (Apmeklēsim šādas pilsetas – Cīrihe, Berna, Interlakena, Lucerna, Lihtenšteina. Cenā iekļauts – 2 naktis viesnīcā, brokastis, pavadošais gids, brauciens autobusā.)

vr.

 

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.