Kotva
Kotva

Kotva

  • AI

Bulgārija

Kotva 4* AI

Zvaigžņu skaits
Ēdināšanas tips

AI

Atrašanās vieta

Viesnīca atrodas tiešā Nesebras kūrortpilsētas tuvumā. Tās teritorijā atrodas privāts akvaparks. Iesakām atpūtai ģimenēm kopā ar bērniem.

Datumi

02.06.20 - 01.09.20

Nakšu skaits

7 naktis

Cena: no 308 € 7 naktis Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Viesnīca Kotva atrodas ieskauta dabā, tikai 250 metrus no pludmales, Saulainā krasta kūrorta dienvidu daļā. Jūsu rīcībā ir nesen izremontētas mājīgas izstabiņas un ūdens atrakcijas. Viesi var apmeklēt bezmaksas akvaparku, kas ir viesnīcas teritorijā.

800 metrus no viesnīcas atrodas vēsturiskā pilsēta Nessebar ar senlaicīgām ēkam un kultūras apskates objektiem.

Galvenajā restorānā piedāvā ļoti gardas maltītes. Uz restorāna terases, kur notiek dažādas izklaides un dzīvā mūzika ir vietas līdz pat 110 cilvēkiem. Nesen uzceltajā restorānā, kas ir kuģa formā, pasniedz ēdienus no svaigām zivīm kā arī atspirdzinošus dzērienus un kokteiļus.

Viesi var sauļoties pie atvētā baseina un pasūtīt dzērienus no bāra, kas atrodas pie baseina. Viesnīcas teritorijā ir maksas stāvvietas.
Ceļojuma cenā ietilpst:
Avio lidojums Rīga – Burgasa – Rīga,
Nododamā bagāža līdz 20 kg + rokasbagāza līdz 8 kg,
Transfērs Burgasas lidosta – Viesnīca – Burgasas lidosta,
Izvietošana Kotva 4* viesnīcā, Standard room,
Ēdināšanas tips BB (Brokastis) vai AI (Viss iekļauts),
Vietējā tūroperatora pārstāvja pakalpojumi latviešu un krievu valodās.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.