Krievijas Zelta loks (autobuss vai lidmašīna)
Krievijas Zelta loks (autobuss vai lidmašīna)
Krievijas Zelta loks (autobuss vai lidmašīna)
Krievijas Zelta loks (autobuss vai lidmašīna)

Krievijas Zelta loks (autobuss vai lidmašīna)

Krievija

Krievijas Zelta loks (autobuss vai lidmašīna)

Maršruts

Rīga - Maskava - Pokrova - Suzdaļa – Kidekša - Vladimira - Bogoļubovo - Vladimira - Ivanovo - Kostroma - Jaroslavļa - Rostova - Pereslavļ-Zaļesskij - Sergijev Posad - Maskava - Rīga

Datumi

22.03.20 - 06.12.20

Dienu skaits

7 dienas

Cena: no 395 € 7 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

22.03.2020

05.04.2020

19.04.2020

24.05.2020

28.06.2020

05.07.2020

12.07.2020

19.07.2020

26.07.2020

02.08.2020

09.08.2020

16.08.2020

23.08.2020

06.09.2020

20.09.2020

11.10.2020

25.10.2020

15.11.2020

Cena 1 cilvēkam EUR: 

Numura kategorija DBL SGL
Standarta numurs + brokastis + pusdienas  395 504

! Ir iespēja pavadīt vairāk laiku Maskavā (papildus naktis viesnīcā Mandarin 4*).

Cenā iekļauts: 

 •  izvietošana viesnīcā Mandarin 4* (Maskavā) pirmā un pēdējā nakts ar brokastīm; 
 • dzīvošana viesnīcās pēc programmas, standarta numuri 
 • izvēlētais ēdināšanas tips (Brokastis + pusdienas) 
 • ekskursiju apkalpošana 
 • ieejas biļetes muzejos 
 • gida pakalpojumi 
 • ikdienas transporta pakalpojumi saskaņā ar maršrutu
Izvietošana: 

Viesnīca Mandarin 4*

Papildus: 
 • Rīga-Maskava: ar reisa autobusu  – 50 Eur uz vienu pusi 
 • Vīza Latvijas pilsoņiem – 72 Eur (izgatavošanas laiks 6 dienas) 
 • Transfērs dz/ceļa stacija – viesnīca no 40 eiro/auto uz vienu pusi 
 • Ārvalstu pilsoņu un NVS pilsoņu reģistrācija viesnīcā tiek apmaksāta papildus. 

Присоединение на экскурсии в Москве (для самостоятельных путешественников). Цены.

Ierašanās Maskavā. Patstāvīgs ceļš līdz viesnīcai vai iespējams pasūtīt transfēru ( no 40 eiro/auto).

Izvietošana hotelī Mandarin 4*. 

Brīvais laiks.

Pilsētas: Bogoļubovo, Vladimira, Pokrov
Ievērojamākās vietas: Pokrova Dievnams uz Nerpas, Zelta vārti, Uspenskij Katedrāle, Dmitrijevska Katedrāle.
7.45 Tikšanās Maskavas metro stacijā “Komsomoļskaja”, Ļeņingradas stacijas ēkā, kases zālē no Komsomoļskas laukuma puses. Grupu sagaida gids ar tabuliņu ‘Zelta Loka sākotne”.

Mēs dodamies uz Pokrovas pilsētu, kas atrodas leģendārajā katordznieku ceļā “Vladimirka”. Ceļa apskates ekskursijā Jūs uzzināsiet apriņķa pilsētas, pasta stacijas vēsturi. Pokrova redzējusi daudzus ģeniālus cilvēkus: no Puškina līdz Bagrationam. Iebrauksim Vvedenskas ezerā un mūsu priekšā uz salas pavērsies apbrīnojamais Pokrovskas Svjato-Vvedenskas Salu tuksnesis.
Klostera neparastā atmosfēra uzvēdīs svētlaimi, bet apkārtējo ūdeņu šalkoņa mieru un aprimšanu. Tāpat Jūs varēsiet iegādāties klostera garšīgo naturālo produkciju. Izbraukšana uz Blagoļubovo. Gleznainā un senatnīgā sādža Bogoļubovo atrodas uz augstas krasta grēdas divu upju satekā: Ņerpas un Kļazmas. 1158 gadā šeit tika izveidota Andreja Bogoļubska kņaza rezidence, kas glabā visā pasaulē pazīstamos arhitektūras pieminekļus.
Tā lieliskā Roždestva Bogorodici katedrāle, kuru hronisti salīdzina ar Solomona dievnamiem. Pokrova-na-Ņerpi baznīcas tēls pazīstams visai pasaulei, tā tiešām skaitās par senās-krievu arhitektūras pērli, par vienu no skaistākajām Krievijā. Ceļš uz dievnamu – tas ir neliels svētceļojums. No ekskursijas Jūs uzzināsiet par dievnama izveidošanas vēsturi, sajutīsiet augstu garīgumu un tīrību. Jūs apmeklēsiet unikālos baltā akmens XII gadsimta arhitektūras pieminekļus, kas ir ierakstīti JUNESKO sarakstā.
Izbraukšana uz Vladimiru
Kundziskas pusdienas, j ūs nogaršosiet īstu tradicionālo krievu kurniku. Ekskursija pa Vladimiru. Pastaiga sāksies no Zelta vārtiem – krievu fortifikācijas šedevra, garām Ūdenstornim (šobrīd muzejs “Starij Vladimir”) pa senatnīgo Georgijevskas ielu, agrāk tā bija Novogo goroda sirds, šeit XII gadsimtā atradās kņaza Jurija Dolgorukova galms.
Pa ceļam jūs satiksiet daudz interesantus personāžus, mācītu kaķi, mākslinieku, vladimirskas Požarska skulptūru ar darbojošos ūdens sūkni – XIX gadsimta mehānismu, šalopaju un fileru. Jūs redzēsiet vecās pilsētas simbolu – Vladimirskas Višņa pieminekli un uzzināsiet, ar ko tas bija slavens. Speciāli tūristiem uz ielas ierīkoti divi skatu laukumi, no kurienes paveras skaists skats uz Kļazmas krastiem un lielisko Uspenskas Katedrāli.
Blakus XVIII gadsimta pirmajai pilsētas aptiekai atrodas piemineklis farmaceitam, pēc leģendas vajagot paglaudīt viņa degumu un pliko galvas virsu – stiprai veselībai. Pēc tam ielūkosimies ciemos pie Raganas, kas pacienās mūs ar Vladimirskas uzlējumiem. Sobornas laukumā Jūs palūkosities uz Uspenskas katedrāli – Vladimiro-Suzdaļas arhitektūras unikālo pieminekli ar Andreja Rubļova freskām, Dmitrijevskas katedrāli – senkrievu plastikas un baltā akmens vītņu lielisko paraugu.
Brīvais laiks vai pakalpojumi saskaņā ar iegādāto paketi:
Muzeja pakete:
“Vecā Vladimira” un Zelta vārti
Muzeja “Starij Vladimir” ekspozīcijā ir parādīta īsta, dažādu slāņu pilsētnieku ikdienas dzīve, traktiera interjeri, baznīcas bode, cietuma priekšnieka kabinets ar īstiem režģiem no Vladimirskas centrāla kameras. Zelta vārti – pilsētas vizītkarte, izcils senkrievu arhitektūras paraugs un daudzu pilsētas vēsturisko notikumu aculiecinieks.
Gastronomiskā Pakete:
Tējas dzeršana ar prjaņikiem pie “Babusjas-Jagusjas”
Ciemos pie mūsu Babusjas-Jagusjas pie aromātiskas Ivan-čaja tases uzzināsiet vladimirskas prjaņiku noslēpumus un pamielosieties ar neparastiem ievārījumiem no suzdaļas gurķa un slavenā vladimirskas ķirša,
Izvietošana viesnīcā izvēlētās kategorijas numuros. Standarta numuri viesnīcā “Russkaja derevņa” - kolorītā viesnīcu-restorānu kompleksā ar īstu krievu pirtiņu.

Pilsētas: Suzdaļa, Kidešma
Ievērojamākās vietas: Senās arhitektūras Muzejs, Suzdaļas kremlis, Borisa un Gļeba dievnams
Brokastis.
Izbraukšana uz Suzdaļu. Apskates ekskursija pa Suzdaļu. Suzdaļā saproti, ka tā ir pati noslēpumainākā, pati pasakainākā pilsēta. Sāc ticēt par to, ka laika mašīna tiešām eksistē. Pa mazām ieliņām staigā iedzīvotāji XIX gadsimta drānās,tā paša perioda izkārtnes bodēs, un visapkārt baznīcas, baznīcas, baznīcas... Tajā skaita arī uzceltas Koka Arhitektūras muzejā bez vienas vienīgas naglas.
Jūs apmeklēsiet Kremli. Bet skatu laukumā jūs aizgrābs elpa no satriecošā skaistuma, augstās debess un brīnumainajiem, gandrīz vienmēr skumjajiem stāstiem, kas saistīti ar Pokrovas klosteri.
Brīvais laiks vai pakalpojumi saskaņā ar iegādāto paketi:
Muzeja pakete:
Spaso-Jefimijeva klosteris
Suzdaļas nomales ziemeļos, kreisajā, augstajā Kamenkas upes krastā, atrodas varenais Spaso-Jefimijevas klosteris. Tajā atspoguļojas visa neparastā mūsu valsts vēsture. Tas rada neticami stiprus iespaidus, kā ar savu vareno veidolu, tā arī ar bagāto muzeja ekspozīciju.
Gastronomiskā pakete:
Medovuhas degustācija
Ceļu parādīs strēlnieks. Pie ieejas sagaidīs viesmīlīga saimniecīte. Pie ozolkoka galdiem sasēdinās krievu skaistule, gusļiem skanot, pastāstīs jums senās leģendas un uzcienās ar dažādu medovuhu, bet uzkodām: ceptus ābolus, izmērcētus pīlādžus un daudz kā cita.
Pusdienas “zemnieku gaumē”, sātīgs lauku virums podiņā, suzdaļas mucu gurķītis un tradicionālie sātīgie ēdieni. 4 kilometrus no Suzdaļas atrodas neliels ciems, kas ar savu vērtību un senatni ne ar ko nav mazāk slavens kā visā pasaulē pazīstamais kaimiņš.
Šī ciema vārds – Kidešma. XII gadsimta vidū šeit atradās Jurija Dolgorukova kņaza rezidence – Rostovo-Suzdaļas kņazistes senā galvaspilsēta. Kidešmas galvenā ievērojamākā vieta ir Borisa un Gļeba baznīca – tas ir pirmais baltā akmens dievnams Suzdaļā un visā ziemeļu-austrumu Krievijā. Paklejojot pa Kidešmas ielām, Jūs izbaudīsiet koka “prjaņiku” namiņu ainas, ar meistarīgi izveidotiem kokgriezumiem, skaistām apmalēm un krāsainām dzīvnieku figūrām uz fasādēm.
Atgriešanās viesnīcā.

Pilsētas” Jaroslavļa, Ivanovo, Pļes, Kostroma
Ievērojamākās vietas: Vasilija I piemineklis, Ipatjevas klosteris, Bogojavļensko-Anastasiijin klosteris.
Brokastis. Mēs dodamies uz Ivanovo pilsētu – diemžēl, vienīgo pilsētu Krievijā, kurai ir daudzas iesaukas. To sauc par Katūna novadu, līgavu Pilsētu un pat Krievu Mančesteru. Neskatoties uz ne visai garo vēsturi, uz šodienu Ivanovo pilsēta iekļauta Krievijas Zelta lokā.
Stāsts par pilsētu ceļā.
Izbraukšana uz Pļesu. Tīrs gaiss, skaista daba, lauku klusums un Krievijas gars, - tas viss ir tūristu iemīlētā senatnes un ainavu pilsēta, skaista tā ir it visā, kā apbrīnojamā panorāma, skaista arī katrā savā detaļā, katrā šķērsieliņā, kuras lieliskumu mums atstājis mākslinieks Isaaks Levitāns.
Redzēsiet pļosskas tirgotāju dzīvojamās mājas – lieliskos krievu klasicisma un baroka paraugus. Brīvības kalnā mums ir muzeju-izstādes komplekss “Prisutstvennije mesta”. Pie ieejas jūs sagaidīs Vasilija i piemineklis. Krastmalā atrodas slavenā mākslinieka I.I.Levitāna māja muzejs, netālu no Svjatoi Varvari baznīcas, blakām piestātnei, kur uzņēma daļu no epizodēm filmai “Žestokij romans” jūs sagaidīs divas jaunas skulptūras, kas ir kļuvušas par pilsētas jaunajām ievērojamākajām vietām “Pļesskaja koška” un “Dačņica”.
Brīvais laiks vai ekskursija par papildus samaksu.
Muzeja pakete:
I.I. Levitāna memoriālā Māja-muzejs.
Bez pārspīlējuma var teikt, ka I.I. Levitāna māja-muzejs – ir viens no vispazīstamākajiem muzejiem ne tikai Krievijā, bet arī ārzemēs. Māja-muzejs, veltīta lielā mākslinieka dzīvei un daiļradei, atrodas gleznainā krastmalā vecā savrupnamā.
Pusdienās jūs varēsiet novērtēt pļesskas līdakas firmas kotletītes no svaigām Volgas zivīm.
Pārbrauciens uz Kostromu. Mūs sagaida ekskursija uz visziemeļnieciskāko “Zelta loks” pilsētu – Kostromu. Tā ir apbrīnojami ērta, klusa un mierīga pilsēta, patīksmināties par absolūti apaļo “pannu”, tā sauc Kostromas centrālo laukumu, patiesībā Susaņinskuju. Pateicoties nemirstīgajam šī zemnieka no Domņino ciema varoņdarbam, pirmais cars no Romanovu dinastijas Mihails varēja uzkāpt tronī.
Braucot ar autobusu pa tiltu pāri Kostromas upei, jūs papriecāsities par satriecošu Ipatjevskas klostera ainu. Iekšpusē atkal atceramies Romanovus, saprotot to notikumu svarīgumu, kas notika šeit daudzus gadsimtus atpakaļ. Apmeklēsim viņu palātas. Atrodoties Kostromā noteikti vajag ieskatīties arī Anastasin Bogojavļenskij klosterī, kur atrodas vēl viena Kostromas svētvieta – Fedorovskas Božje Materi svētbilde, Romanovu mājas labvēle. Brīvais laiks vai ekskursija par papildus samaksu.
Gastronomiskā pskete:
Siera muzejs ar degustāciju.
Siera musule, kas tik daudz zina par sieru, pavadās jūs pa vecā savrupnama istabām, stāstot visneparastākos faktus par sieru un siera gatavošanu. Šeit var atklāt veselu pasauli ar nosaukumu “Siers”. Bet, nokļūstot Degustācijas “pagrabā” Jūs varat pagaršot sieru un ne tikai, uzzinot aizvien jaunus un jaunākus faktus...
Izbraukšana uzJaroslavļu.
Izvietošana visanīcā izvēlētās kategorijas numuros. Standarta numuri AZIMUT hotelī Jaroslavļā, kur pēc piesātinātās dienas jūs varēsiet atslābināties baseinā.

Pilsētas: Sergijev Posad, Jaroslavļa, Rostova, Pereslavļ-Zaļēsskij.
Ievērojamākās vietas: Spaso-Preobraženska katedrāle.
Brokastis. Jaroslava Mudrovo dibināta vēl XI gadsimtā vietā, kur saplūst kopā Volga un Kotorosļi upes,pilsēta Jaroslavļa kļūst daiļāka no dienas uz dienu. Visa tās centrālā daļa atrodas Vispasaules JUNESKO organizācijas aizsardzībā.
Ekskursijas šeit ir īpašas: ir iespēja paklejot pa centru, patīksmināties par slaveno pārmiju, dziedošajām strūklakām, 17 gadsimta baznīcām.
Ziemeļu Florence, tāds nosaukums radās pilsētai ne jau nu nejauši, tā ir viena no visgaišākajām, svinīgākajām un, kopā ar visu to, vissenākā Krievijas pilsēta. Spaso-Preobraženskogo klostera apskate, Iļji Proroka dievnama arhitektūra un netālu lieliskā krastmala, kas tika atjaunota uz pilsētas !000 gadu jubileju. Izbraukšana uz Rostov Veļikij.
Brīvais laiks vai ekskursija par papildus samaksu:
Muzeja pakete:
Stiepļu emaljas Muzejs
Rostovas stiepļu emalja, kas attīstījās daudzu gadsimtu garumā, ir patiešām unikāla parādība Krievijā. Uz bultu uzgaļiem vai zemnieku darba rīkiem var paskatīties arī jebkurā citā muzejā. Bet tādu stiepļu emaljas kolekciju, diemžēl, nekur citur vairāk nevar redzēt. Ekspozīcijā ir arī pagājušo gadsimtu svētbilžu glezniecība, un portretu māksla, un padomju vadoņu “svētbildes”.
Gastronomiskā pakete:
Biezpienmaizīšu degustācija pie Ivana Careviča.
Ivans Carevičs sagaida ciemiņus, cienājot ar cara piepildījumu un ar kuplām biezpienmaizītēm. Biezpienmaizes dažādas, tiek ceptas ar dvēseli – tiek sauktas par pašām garšīgākajām, bet saldais piepildījums dzeras gludi.
It kā pasaku pilsēta no A.S. Puškina pasakām Nero ezera krastā izvietojusies, centrā - Rostovas Kremlis, kuru mēs apmeklēsim ar ekskursiju. Un lai gan pašu pilsētu tikai pēc tradīcijas pieņemts saukt par Veļikij, vienalga senajā kremļa arhitektūrā sajūti varenību, spēku.
Priecājoties par XVII gadsimta freskām, tiek iepazīti bībeles sižeti. Daudzi tūristi, pastaigājoties pa kremļa teritoriju, atceras kadrus no filmas “Ivans Vasiļjevičs maina profesiju” - zināja režisors Gaidajs, kur uzņemt filmu
Pusdienas Līdakas sētā ar Rostovas zivju zupu un sīpola bulciņu.
Pārbrauciens uz Pereslavļ-Zaļesskij. Piebraucot pie Petreslavļ-Zaļesskij, uzreiz saproti, ka pareizticīgo tradīcijas šeit savijas ar mūsu pagānisko pagātni. No vienas puses tā ir klosteru pilsēta, bet šeit arī Berendeja Māja un slavenais Siņ-kameņ Pļeščova ezera krastā. Ne katra pilsēta var palepoties ar XII gadsimta arhitektūras pieminekli. Sarkanajā laukumā, kā varens spēkavīrs no senatnes stāv Spaso-Preobraženskas katedrāle, daudzu vēsturisku notikumu liecinieks. Ņikitskas klosteris pastāstīs par svētā Ņikitas Stolpņika varoņdarbu un brīnumiem.
Pārbrauciens uz Sergijev-Posad.
Izvietošana viesnīcā izvēlētās kategorijas numuros. Standarta numuri hotelī Pasadskij.

Pilsētas: Maskava, Sergijev Posad
Ievērojamākās vietas: Gesimanskij Čerņigovskij Skit, Troice-Sergijeva lavra.
Brokastis. Sergijev Posad, vienīgā “Zelta loka” pilsēta Maskavas apgabala teritorijā. Jau vairāk kā 700 gadus stāv šeit klosteris (no 18 gadsimta lavra), piesaistot dievlūdzēju, svētceļnieku, vēsturnieku, nu un tagad, protams, tūristu uzmanību. Ceļvežos to sauc par Krievijas Vatikānu, un tā nav nejaušība, jo Svjato-Troickij klosteris ir pats galvenais mūsu valstī.
Šeit atrodas Patriarha rezidence, Maskavas Garīgā Akadēmija, seminārijs, arhitekti gadsimtiem atjaunoja to, lai šobrīd mēs varētu izjust sevišķu prieku un lepnumu par mūsu senčiem. Nav svarīgi, pie kādas ticības pieder viesis, pietiek vienkārši pastāvēt laukumā un sasmelt ūdeni no svētā Sergija Radoņežskovo avota un dvēselē kļūst vieglāk. Ekskursija pa Troice-Sergijevoi Lavre.
Brīvais laiks vai pakalpojumi saskaņā ar iegādātopaketi:
Muzeja pakete:
Sergijevskaja virtuves Muzejs
Jūs iepazīsieties ar unikālu čuguna plīšu kolekciju, kas paredzētas ēdiena gatavošanai. Uzzināsiet, kā taisīja saldējumu un uzglabāja produktus svaigus bez elektriskiem ledusskapjiem. Redzēsiet interesantus aparātus, kas paredzēti uzgriešanai, produktu samalšanai un dažādiem citiem procesiem. Ērtā viesistabā jūs uzzināsiet par to, kā tika taisīta karamele vairāk kā 150 gadus atpakaļ un varēsiet to nogaršot pie tējas no patvāra.
Pusdienas klostera ēdamistabā.
Ekskursija uz Gefsimanskij Čerņigovskij mūku mītni. Brīnumaina vieta, kas nosaukta par godu Jeruzalemes dārzam un brīnumdarei svētbildei. Šeit no avota iztek tas pats dziedinošais ūdens, bet mūks pa savienojošiem koridoriem aizvedīs jūs lielā pazemes kompleksā no alu dievnamiem un cellēm, kas savienoti ar sarežģītām ejām. Brīvais laiks vai pakalpojumi saskaņā ar iegādāto paketi:
Gastronomiskā pakete:
Klostera maizes degustācija.
Cept maizi krievu klosteros – ir sena tradīcija, kas sevi nav izsmēlusi arī līdz mūsu laikiem. Klostera mājoklī priekš jums mūki pēc veclaiku receptēm izgatavo visdažādāko maizi. Maizes garša no šīm krāsnīm nav līdzīga ne ar kādu citu.
Izbraukšana uz Maskavu. (orientējoši ierašanās laiks 22-00)
Izvietošana hotelī Mandarin 4*

Brokastis viesnīcā.

Numuru atbrīvošana līdz 12.00. 

Brīvais laiks. Patstāvīgs ceļš līdz dzelzceļa stacijai/autoostai vai iespēja pasūtīt transfēru (no 40 eiro/auto).

Došanās uz Rīgu.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.