Kruīzs uz Sanktpēterburgu ar prāmi
Kruīzs uz Sanktpēterburgu ar prāmi
Kruīzs uz Sanktpēterburgu ar prāmi
Kruīzs uz Sanktpēterburgu ar prāmi

Kruīzs uz Sanktpēterburgu ar prāmi

 • BB

Krievija

Kruīzs uz Sanktpēterburgu ar prāmi

Zvaigžņu skaits
Ēdināšanas tips

BB

Atrašanās vieta

Sanktpēterburga

Datumi

01.04.19 - 01.12.19

Dienu skaits

5 dienas

Cena: no 209 € 5 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. 

Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām. 

Cena (Cena pēc pieprasījuma): no € 209 līdz 299 eur atkarībā no datumiem. 

Jūras kruīzs ar galamērķi - Sanktpēterburga. Majestātiska, brīnumu pilna, vēstures piepildīta ir šī pilsēta, gluži kā viss ceļojums. 

CENĀ IEKĻAUTS: 
 • Brauciens tūrisma klases autobusā (visa brauciena garumā) 
 • Grupas vadītāja - gida pakalpojumi (latviešu un krievu valodā) 
 • Vieta uz prāmja 4-vietīgā kajītē "B4" uz prāmja St. Peterline Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki 
 • Vieta uz prāmja Tallina - Helsinki - Tallina
 • Izmitināšana 3* viesnīcā Sanktpēterburgā (2 naktis) 

EKSKURSIJU PAKETE (4 ekskursijas) - €65 / bērniem - €35: 
 • Ekskursija Sanktpēterburgā
 • Ekskursija Kronštadtē un Oranienbaumā
 • Ekskursija pa Tallinu
 • Ekskursija Helsinkos

EKSKURSIJAS: 
 • Ekskursija Sanktpēterburgā - €20 
 • Ekskursija Peterhofā - €35 
 • Ekskursija Kronštadtē un Oranienbaumā - €25 
 • Ekskursija Tallinā - €5 
 • Ekskursija Helsinkos - €15
 • Ekskursija "Nakts Sanktpēterburga" - €12 
 • Brauciens ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem - €15  

*Ekskursijas tiek vadītas krievu valodā. 
**Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam. 


09.04.2020-13.04.2020

29.05.2020-02.06.2020
26.06.2020-30.06.2020

16.07.2020-20.07.2020
13.08.2020-17.08.2020

21.08.2020-25.08.2020

18.09.2020-22.09.2020

16.10.2020-20.10.2020

17.12.2020-21.12.2020


BEZVĪZU IEBRAUKŠANAS REĢISTRĀCIJA (obligāta piemaksa): 
 • ES pilsoņiem bezvīzu ceļošana vienai personai - €25 
 • Bērniem no 0-12 gadiem vīza maksā - €12.50 

*Var iegādāties  ofisā. 

Ārzemju pilsoņu reģistrācija - 200 rub, no cilvēka (tiek maksāts ierodoties viesnīcā) 


ĒDINĀŠANA:

Brokastis restorānā Mascalzone Latino (zviedru galds): 
€15.00 - pieaugušais no 13 gadiem  
€8.00 - bērns 7-12.99 gadi 

*Bezmaksas - bērniem līdz 6.99 gadiem. 

Brokastis restorānā Deluxe A'la carte: 
€20.00 -  pieaugušais no 13 gadiem  
€10.00 - bērns 7-12.99 gadi 

*Bezmaksas - bērniem līdz 6.99 gadiem. 

Vakariņas restorānā Mascalzone Latino (zviedru galds): 
€34.00 -  pieaugušais no 13 gadiem  
€17.00 - bērns 7-12.99 gadi 

*Bezmaksas - bērniem līdz 6.99 gadiem. 

Brokastis un vakariņas uz prāmja virzienā Helsinki - Sanktpēterburga - Helsinki - Tallina (tiek pasūtīti pirms ceļojumam)

Regulārajās vakariņās tiek iekļauts alus un vīns bez ierobežojumiem. 
Ieeja bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) uz restorānu Mascalzone Latino  ir iespējama tikai ar pieaugušajiem, kuriem ir iekļauta ēdināšana.


 BĒRNIEM: 

Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0-12 gadiem: 

 • Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām 

*Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.  


PAPILDUS PAKALPOJUMI: 
 • Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā - €50 
 • Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā - €50 
 • Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos 
 • Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi 
 • Medicīniskā apdrošināšana 

~ 01.00 došanās uz Tallinu. 

Ierašanās ostā, uzkāpšana uz prāmja. 

8.00 Došanās uz Helsinkiem ar Viking Line prāmi. 

10.30 ierašanās Helsinkos. 

Ekskursija pilsētā krievu valodā. 

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Tev būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsi redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsi nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. 

Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Tev būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēsi apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. 

Brīvais laiks. 

Ierašanās uz kruīza kuģa. 

18.00 Došanās uz Sanktpēterburgu ar prāmji St.Peterline. 

Atpūta uz prāmja.

~ 10.00 ierašanās Sankt-Pēterburgā.

Mantas jāņem līdzi. Pēc tam mums sagaidīs ekskursijas brauciens uz Kronštadtu un Oranienbaumu. Autobusa - gājēju ekskursijas laikā Jūs uzzināsiet vairāk par Kronštadta vēsturi - lielisku atklājumu pilsētu, Pēterburgas aizsprosta celšanu. Tas ir pilns komplekss, 25 km garumā, kas tika celts, lai pasargātu Sanktpēterburgu no plūdiem. Daļa no šī ceļa ir virs liela tuneļa, kurš atrodas dziļi zem ūdens. Aplūkosiet Andrejeva skvēru, kas tika nosaukts Andreja Pervozvannogo katedrāles vārdā, kurā veselus 53 gadus kalpoja tēvs Ioans Krondštats. Pie zilas vietas atrodas slavens Krondštata orientieris, kurš mēra ūdens līmeni Somu līcī. Pētera I vadībā kuģu remontam tika celts Pētera sausais doks. Pētera parkā mēs satiksim retu Pētera I monumentu. Jūs būsiet arī Enkuru laukumā ar tās unikālo čuguna bruģi. Enkuru pludmalē atrodas Nikola Jūras katedrāle, blakus tai atrodas slaveno admirāļu pieminekļi - admirālim S. Makarovam un F. Ušakovam par godu. Jūs uzzināsiet katedrāles vēsturi un apmeklēsiet galvenā Krievijas kara - jūras flotes templi. Pēc tam seko pārbrauciens uz Oranienbaumu. Jūs aplūkosiet dienvidu Somu līča krastu, iepazīsieties ar Oranienbaumas pili un tās saimnieku vēsturi. Pils pirmais īpašnieks bija A. Meņšikovs, kura uzdevums bija vērot Krondštata būvi. Oranienbauma vienīgā Peterburgas piepilsēta , kura netika izpostīta kara gados un saglabāja savu oriģinālo vēsturi, tāpēc ka šeit tika atvērta tā sauktā „Orarienbaumas nostāja”. Jūs apskatīsiet Zemāko dārzu, kas ir veidots regulārā stilā un Augšējo ainavu parku, apmeklēsiet Lielo (Meņšikova) pili, kas uzcelta pēc arhitektu F. Fontana un I. Šedeļa projekta 1710. – 1727. gados, vēcākajā pils parka ansambļa celtnē. Pēc ekskursijas izmitināšana viesnīcā. Brīvais laiks vai ekskursija pa vakara Sanktpēterburgu (pēc vēlēšanos par papildus samaksu). Dodoties uz nakts pilsētas ekskursiju, Jūs aplūkosiet Pēterburgu pavisam citu - nesteidzīgu, noslēpumainu un neiedomājamu. Nakts dūmos Jums priekšā paradīsies majestātiskās Ņevas krastmalas, kur guļ noslēpumainie sfinksi. Jūs redzēsiet lielisku Vasiļjeva salas Bultas panorāmu un Petropavlovska pilis, mūrus, katedrāles un tukšos laukumus. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā.

Brokastis.

Brīva diena vai Ekskursijas brauciens uz Petergofu (par papild. maksu) Petergofa - strūklaku galvaspilsēta! Brīnišķiga krievijas caru ārpuspilsētas rezidence, kuru dibinājis Pēteris I 1705.gadā Somu jūras līča krastā. Ekskursija lējas parkā ar "Monplezir" pils apmēklējumu. Monplezira - cara Petera I mīļakā pils. Tieši Pēteris I noteica pils atrašanas vietu, tas atrodas pāris soļos no Somu līča nemierīgājiem viļņiem. Petergofā vairāk par simtu strūklaku, par ko viņš saņema iesauku Krievijas Versaļa. XVIII. gadsimta sākumā uz Petergofu veda ceļš, pie kura tika sadalīta zeme vasarnīcam imperātora ģimenes locekļiem un tuviem cilvēkiem. Daudzi no tiem saglābājušies arī mūsdienās - Novoznamenka , Mahailovka, Aleksandrija un nesen atjaunotā Konstantīna saimniecība. Ekskursijas laikā Petergofā Jūs uzzināsiet par Petergofas ceļu, pastaigāsieties parkā un (pēc izvēles iegādājoeties biļeti) apmēklēsiet Lielo pili un Īpašo pieliekamo. Atgriešanās viesnīcā. Piedāvājam izbraucienu ar kuģīti pa Sanktpēterburgas kanāliem (pēc velēšanos par papildus samaksu). Lieliska iespēja aplūkot slavenās vietas no ūdens - citā, neierastā skatījumā. Ziemas pils, Petropavlova pils. Skats uz tiltiem, kā arī daudz kas cits.

Nakts viesnīcā.

Brokastis.

Numura atbrīvošana un pārgājiena ekskursija.

Apskates ekskursija pilsētā: greznie Īzakas un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, Ņevas krastmala, Marmora un Meņšikova pils krāšņums, Vasiļjevas salas strēle – Biržas pils, Rostrālas kolonnas, “Auroras” kreiseris, Pētera māja, Kazaņas katedrāle. Īzakas katedrāles apmeklējums. Templis, kas ir kļuvis par muzeju, kurā cilvēki ierodas kā templī… Īzakas katedrāle - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu mākslas kulta piemērs. Māksliniecisks katedrāles noformējums iekļauj sevī ietekmīgākās krievu monumentālās glezniecības kopumu XIX gadsimtā, ieskaitot vairāk kā 150 mākslas darinājumu. Starp tiem slavenie mākslinieka Vasilija Šebujeva, Karla Brjulova, Fjodora Bruni darbi. Vairāk kā 300 statujas, skulpturālas grupas un reljefi ir izpildīti pateicoties Ivanam Vitali. Lielu lomu dekoratīvajā mākslā spēlē vairāk kā 60 mozaīkas darinājumi , kas ir darināti krievu māksliniekiem. Visnotaļ lielu interesi izraisa vitrāžas, vienas no lielākajām Krievijā.

Plkst. 17:00 iekartošanos uz prāmja.

18.00 došanās uz Helsinkiem.

Nakts uz prāmja St.Peterline.

~ 08.00 ierašanās Helsinkos. 

11.30 došanās uz Tallinu ar to pašo prāmji. 

14.30 ierašanās Tallinā. 

Pārgājienu ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsargtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem. 

Brīvais laiks 

Ceļš uz Rīgu. 

Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.