LIDOJUMS “VĀCIJA-BEĻĢIJA-NĪDERLANDES AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA UN ZIEDU PARĀDES APMEKLĒJUMU” (LIDOJUMS RĪGA-ĶELNE)
LIDOJUMS “VĀCIJA-BEĻĢIJA-NĪDERLANDES AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA UN ZIEDU PARĀDES APMEKLĒJUMU” (LIDOJUMS RĪGA-ĶELNE)
LIDOJUMS “VĀCIJA-BEĻĢIJA-NĪDERLANDES AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA UN ZIEDU PARĀDES APMEKLĒJUMU” (LIDOJUMS RĪGA-ĶELNE)

LIDOJUMS “VĀCIJA-BEĻĢIJA-NĪDERLANDES AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA UN ZIEDU PARĀDES APMEKLĒJUMU” (LIDOJUMS RĪGA-ĶELNE)

Vācija, Beļģija, Nīderlandes

LIDOJUMS “VĀCIJA-BEĻĢIJA-NĪDERLANDES AR KEUKENHOFAS ZIEDU PARKA UN ZIEDU PARĀDES APMEKLĒJUMU” (LIDOJUMS RĪGA-ĶELNE)

Maršruts

Ekskursijas brauciens uz Ķelni un Bonnu, Ekskursija Amsterdamā, Ekskursijas brauciens “Brisele-Antverpene”, Ekskursija Brigē, Brauciens uz Keukenhofas parku. Brīvs laiks parka apmeklējumam (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: pieaugušiem ~ 19 €, bērniem 4-17 gadi - 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas)

Datumi

23.04.20 - 28.04.20

Dienu skaits

5 dienas

Cena: no 249 € 5 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

TŪRES PROGRAMMA

1. DIENA

Lidojums Rīga-Ķelne (~11:15-12:30).
Ekskursijas brauciens uz Ķelni un Bonnu.
Ķelne ir viens no lielākajiem rūpniecības, zinātnes, kultūras un tirdzniecības centriem Vācijā. Gotikas un romānikas arhitektūras šedevri pārsteidz iztēli ar žilbinošo skaistumu un spēku. Mākslas cienītājus Ķelne pārsteigs ar unikālo muzeju dārgumiem, izstādēm, konferencēm un ballītēm.
Tālāk dosimies uz Bonnu. Ekskursija pilsētā.
Visi zina, ka tā ir bijusī VFR galvaspilsēta, bet pilsētas vēsturei, sākot ar 11.gs.p.m.ē., ir vairāk nekā 2000 gadu, piešķirot tai tiesības tikt uzskatītai par vienu no senākajām pilsētām Vācijā. Ilgu laika periodu šeit ir bijusi Ķelnes arhibīskapu rezidences un tika uzbūvētas arhitektūras celtnes, pateicoties tam, Bonnai tika dots tāds nosaukums – baroka pilsēta. Šeit ir dzimis Ludvigs van Bēthovens, kā arī savus pēdējos dzīves gadus ir pavadījis Roberts Šūmanis. Katedrāle pilsētas centrā, kas atrodas Munsterplatz laukumā — viens no pilsētas arhitektūras simboliem. Šeit atrodas arī vēsturiskais 3.gs.m.ē. arhitektūras piemineklis (SELLA Memoria). Kā vēsta leģendas, te ir apglabāti kristiešu mocekļi un pilsētas galvas – Florentinuss un Kasijs. Apskatīsim veco Rātsnamu un Bēthovena māju. Greznā baroka Poppelsdorfer pils un daļa cietokšņa sienas, kādreiz slējās skaistais Sterntor tornis, kas tika uzbūvēts 13.gs.
Brīvs laiks.
Došanās uz 3* viesnīcu Beļģijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

2. DIENA

Brokastis. Ekskursijas brauciens “Brisele - Antverpene”
Došanās uz Briseli, ekskursija pilsētā.
Briseles vēsturiskais centrs ir sadalīts divās daļās — Augšpilsētā un Lejaspilsētā. Lejaspilsētā kopš seniem laikiem ritēja parasto ļaužu dzīve, te tirgoja, attīstīja arodus un rūpniecību. Augšpilsētā, savukārt, atradās greznas pilis un muižas. Tieši te ir saglabāts vēsturiskais plānojums un lielākā vēsturisko ēku daļa. Vēsturiskajā daļā arī atrodams lielākais Briseles apskates objektu skaits.
Tuvumā atrodas vēl kāda grandioza celtne — Karaļa pils, kuru uzcēla 16.gs. Par spīti nosaukumam, karalis nekad te nav dzīvojis - ēka kalpoja par maizes ceptuvi, tiesas namu un pat par cietumu. Pašlaik te atrodas Briseles komunālais muzejs, kuru varēsiet apmeklēt brīvajā laikā. Tikai dažus metrus no galvenā laukuma atrodams Briseles vispopulārākais apskates objekts, leģendārais Manneken Pis — strūklaka „Čurājošais puisēns”.
Viena no ievērojamākajām Augšpilsētas celtnēm ir 18.-19.gs. celtā Karaļa pils. Mūsdienās tā ir Beļģijas karaļa rezidence, ko ieskauj pasakaini skaists dārzs. Vēl viens Briseles simbols ir Atomium - milzīga tērauda sirreālisma skulptūra, kas Briselei nozīmē aptuveni to pašu, ko Eifeļa tornis Parīzei. Te ir ierīkots arī zinātnes muzejs. Briselē ir arī virkne citu ievērojamu vietu: Triumfa arka, Eiropas Komisijas ēka, kā arī Mihaila un Gudulas katedrāle.
Tālāk dosimies uz vēl vienu holandiešu pilsētu - Antverpeni. Visi Antverpenes apskates objekti atrodas tās vēsturiskajā daļā. Pilsētas centrs atrodas upes Šeldas krastā, kur kādreiz bija viduslaiku aizsardzības cietoksnis. Tālāk uz Austrumiem atrodas skaistā Sten pils, kur atrodas Nacionālais jūras muzejs. Par galveno pilsētas apskates objektu var nosaukt Grote Markt laukumu pašā pilsētas centrā (tulkojumā - Lielais Tirgus). Te arī ir Rātsnams, kuru uzcēla jauktā gotikas un renesanses stilā. Iespaidīgi izskatās arī gotiskā Jaunavas Marijas katedrāle, kas tika uzcelta 14.gs. Tās torņa augstums sasniedz 123 m, bet iekšā glabājas četras Rubensa gleznas, kuras uzskata par Antverpenes dārgumu. Jūs varēsiet apmeklēt slaveno Pelikan Štrasse, kur ir virkne juvelierizstrādājumu veikaliņu, kuros varēsiet iegādāties rotas ar briljantiem par ļoti pieņemamu cenu. Antverpene ir lielākais pasaules centrs briljantu apslīpēšanas un pārdošanas ziņā.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis.
Brauciens uz Keukenhofas parku. Brīvs laiks parka apmeklējumam (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: pieaugušiem ~ 19 €, bērniem 4-17 gadi - 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas).
Keukenhofas dārzs, kas aizņem 32 ha, ir slavens visā Nīderlandē ar tās ziediem un milzīgām tulpju dobēm. Parkā aug 4.5 milj. tulpju, 100 dažādas šķirnes. Te ir trīs oranžērijas: pirmajā ir dažādu šķirņu un krāsu tulpes, zeltainās narcises un kupli ceriņi, otrā – greznas sārtās rozes, bet trešā – neticami izsmalcinātas orhidejas. 1840. gadā parku projektēja ainavas arhitekti - Zohēri, kas savulaik projektēja Vondelpark iekārtošanu Amsterdamā. Mūsdienās Keukenhofas parku katru gadu apmeklē vairāk nekā 800 000 tūristu no visas pasaules. Šo parku dēvē par vienu no populārākajiem apskates objektiem pasaulē. Parks atrodas Lisse pilsētiņā (Lisse) un atvērts tikai divus mēnešus gadā - no marta vidus līdz maija vidum.
25. aprīlī netālu no ziedu parka norisināsies slavenā ziedu parāde. Ikgadēja ziedu parāde ir krāšņo krāsu un garīgo aromātu svētki. 20 lielus plostus un 30 ratus, kas bagātīgi rotāti ar ziediem, veic 42 kilometru pārbraukšana no Nordveika uz Hārlemu.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Došanās uz Brigi, ekskursija.
Brige nav tikai Beļģijas šokolādes galvaspilsēta, bet arī viena no skaistākajām Eiropas pilsētām, ko raksturo krāšņās gotiskā stila celtnes un skaistie pilsētas kanāli. Brige ir arī svarīgs ekonomiskais centrs. 20.gs. beigās ārpus vēsturiskās pilsētas daļas tika uzcelta moderna jūras osta.
Apmeklējot Brigi, Jūs uzreiz pievērsīsiet uzmanību tam, ka pilsētas arhitektūras un mākslas īpatnības ir rūpīgi saglabātas un nodotas pēctečiem.
Brīvs laiks.
Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Amsterdamu. Ekskursija Amsterdamā.
Holandieši ir slaveni ar savu saudzīgu attieksmi pret vēsturi un Amsterdamas centrs ir šis godbijīgas attieksmes apliecinājums. Caur spilgtām, modernām ielām nepārprotami saskatāma unikāla, īpatnēja viduslaiku pilsēta. Jūs uzzināsiet interesantus Amsterdamas stāstus un leģendas par Amsterdamu, Amsterdamas radīšanas versiju un pilsētas attīstības vēsturi.
Apskates ekskursija ietver sevī visu galveno Amsterdamas apskates objektu izpēti – Karaļa pils, Jaunā un Vecā baznīca, Berlage birža, Centrālā stacija, Čainatauna un Svētā Olofa kapela, begīni-māsu pagalms un senākie Amsterdamas nami, un daudz kas cits. Amsterdama ir pazīstama visā pasaulē ar saviem daudzajiem kanāliem. Vēl Pēteris I novērtēja šīs skaistās pilsētas celtnieku drosmi un tālredzību.
Brīvs laiks, pēc vēlēšanas brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem (papildu maksa ~ 15 €).
Došanās uz tranzīta viesnīcu. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

6. DIENA

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Došanās uz lidostu.
Lidojums Ķelne-Rīga (~05:50-08:55).
Ierašanās Rīgā.


CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS
 • Dzīvošana *** viesnīcās: 5 naktis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 4x brokastis viesnīcās
 • Lidojums Rīga-Ķelne-Rīga
 • Rokas bagāža: neliela soma (40х20х25 cm)
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE – 179 €
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Transporta apkalpošana
 • Ekskursijas brauciens uz Ķelni un Bonnu
 • Ekskursija Amsterdamā
 • Ekskursijas brauciens “Brisele-Antverpene”
 • Ekskursija Brigē
 • Brauciens uz Keukenhofas parku. Brīvs laiks parka apmeklējumam (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes: pieaugušiem ~ 19 €, bērniem 4-17 gadi - 9 €, bērniem līdz 3 gadiem bez maksas)

PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
 • Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 130 €
 • Priority bagāža (10 kg), atļautie izmēri (55x40x20 cm) - 15 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / turp ( piedāvājums ir ierobežots) 15 €
 • Priority bagāža (10 kg), atļautie izmēri (55x40x20 cm) - 15 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / atpakaļ (piedāvājums ir ierobežots) 15 €
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautie izmēri (55x40x20 cm) - 20 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / tupr 20 €
 • Nododamā bagāža līdz 10 kg, atļautie izmēri (55x40x20 cm) - 20 € (pērkot tūri) / 25 € (pēc tūres iegādes) / atpakaļ 20 €
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg - 35 € (pērkot tūri) / 45 € (pēc tūres iegādes) / turp 35 €
 • Nododamā bagāža līdz 20 kg - 35 € (pērkot tūri) / 45 € (pēc tūres iegādes) / atpakaļ 35 €

PAPILDUS TIEK APMAKSĀTS

Nodoklis par dzīvošanu viesnīcā Beļģijā, Nīderlandes - 1,50-2,75 € par nakti (atkarīgi no reģiona)


APMAKSĀTS UZ VIETAS
 • Brauciens ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem - 15 €
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

SVARĪGA INFORMĀCIJA
 • Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena
 • Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
 • Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
 • Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
 • Fiksētas vietas autobusā - 15 € - pēc pieprasījuma
 • Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
 • Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
 • Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
 • Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
 • Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
 • Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mbctour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.