Messonghi Beach Resort 3*, Korfu

Zvaigžņu skaits
Ēdināšanas tips

AI

Atrašanās vieta

Mesongi kūrortciematā, 22 km attālumā no Korfu pilsētas centra un lidostas.

Datumi

30.05.20 - 29.09.20

Dienu skaits

7 dienas

Cena: no 705 € 7 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

Milzīgs vairāku viesnīcas ēku komplekss, kas sastāv no piecu stāvu ēkas Poseidon, trīsstāvu ēkas Riverside, vienstāvu ēkas River Houses un bungalo. Plaša, zaļa teritorija, mini akvaparks, restorāni un bāri, baseini, veikali, internets, bērnu baseini un bērnu mini klubs, sports.

Kopā 957 numuri: Comfort Doubles SV (~19 kv.m), Comfort Family BunkBed GV (~21,5 kv.m), Superior Doubles GV (~19 kv.m), Superior Family BunkBed GV (~27,5 kv.m), Family Bungalows Intercon GV (~37 kv.m).

Numuros: kondicionētājs, satelīttelevīzija (Krievijas kanāls), Wi-Fi internets (par papildu maksu), duša, mini ledusskapis, fēns (dažos numuros pēc pieprasījuma par ķīlu), balkons/terase.

Comfort Double 2 vienvietīgās gultas un papildu saliekamā gulta vai bērnu gulta. Numuri atrodas centrālajā ēkā.

Comfort Family BunkBed 2 vienvietīgās gultas un divlīmeņu gulta BunkBed.

Superior Double Atjaunoti 2012. gadā. Uzlaboti numuri ar stilīgām mēbelēm. 2 vienvietīgās gultas, izliekamā gulta (3 cilvēkam), numuri atrodās dažādās ēkās un dažādos stāvos.

Superior Family BunkBed Atjaunoti 2012. gadā. Uzlaboti numuri ar stilīgām mēbelēm. 2 vienvietīgās gultas un divlīmeņu gulta BunkBed.

Family Bungalows Intercon GV: 2 istabas, atdalītas ar durvīm. Vienā istabā - 2 vienvietīgas gultas vai viena vienvietīga gulta un BunkBed, otrā istabā - 2 vienvietīgas gultas. 1 kondicionētājs, 1 televizors.
Numuru uzkopšana katru dienu, veļas maiņa - 2 reizes nedēļā, dvieļu maiņa - 3 reizes nedēļā.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.