Neatkārtojamā Mjanma – No Pagātnes Nākotnē

Datumi

01.11.19 - 27.03.20

Dienu skaits

15 dienas

Cena: no 2 721 € 15 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

Mjanma vai Birma – pēc nostāstiem šo valsti ir radījuši labie gari, tā ir patiesi apbrīnojama un neatkārtojama. Sniegotās Himalaju virsotnes ziemeļos un tropiskas salas dienvidos; spilgtas kalnu grēdas un plašas ūdeņiem bagātas upes; ūdenskritumi un alas; auglīgas zemes un īsti mežu biezokņi.
Mjanma nav visattīstītākā un pieejamākā Āzijas valsts, tomēr tās apbrīnojamās apskates vietas, neticami draudzīgie iedzīvotāji un absolūti unikālā kultūra valdzina ceļotājus un ar uzviju kompensē komforta trūkumu.
Tūres uz Mjanmu sniedz jums iespēju apskatīt zelta pagodas, pasakaini skaistus mākslas darbus, seno Birmas galvaspilsētu Baganu, apbrīnojamos Intas peldošos dārzus. Birma – viena no nedaudzajām vietām uz zemes, kur laiks ir it kā apstājies. Tā ir valsts, kas dzīvo pagātnē un neklīst ХХ gadsimta tehnoloģiju džungļu biezokņos. Te maz, kas ir mainījies pēdējās tūkstošgades laikā. Tūre uz Mjanmu ir aizraujošs ceļojums uz pagājušajiem gadsimtiem, īsta ceļošana laikā!

Šāja tūre Jūs gaida – atpūta un ekskursijas :
Ekskursijas un atpūta pie jūras – tā ir iespēja ne tikai atpūsties, bet arī iepazīties ar valsts vēsturi, papriecāties par arhitektoniskajiem un vēsturiskajiem pieminekļiem, izbaudīt seno piļu, tempļu un ciematu skaistumu.

Ceļojuma cena: no 2721 EUR\ 1 pers.
Kods: MJ01*

Virziens: Bangkoka - Jangona - Bagana - Poupa Kalns - Salaja - Mandalaja - Sagaina - Heho - Ingles Ezers - Ngapali (Tandve)
Ceļojuma ilgums: 15 dienas \ 14 naktis

Piedāvājums ar izlidošanu katru Piektdienu no Rīgas:
no 2019. gada 01. novembra līdz 2020. gada 27. martam.
(skatīt: “Ceļojuma datumi 2019 – 2020” zemāk)

Ceļojuma datumi 2019 - 2020:
27.12. – 10.01.
03.01. – 17.01.
10.01. – 24.01.
17.01. – 31.01.
24.01. – 07.02.
31.01. – 14.02.
07.02. – 21.02.
14.02. – 28.02.
21.02. – 06.03.
28.02. – 13.03.
06.03. – 20.03.
13.03. – 27.03.
20.03. – 03.04.
27.03. – 10.04.

Ceļojuma apraksts:

1. DIENA: RĪGA – BANGKOKA (-/-/-)
Izlidošana no Rīgas. Nakts ceļā.

2. DIENA: IERAŠANĀS BANGKOKĀ – ATPŪTA UN BRĪVAIS LAIKS (-/-/-)
Ierašanās Bangkokā. Pasu un muitas kontrole, bagāžas saņemšana. Transfērs uz viesnīcu. Iekārtošanās.
Atpūta un brīvais laiks.

3. DIENA | BANGKOKA - JANGONA (B/-/-)
Ielidošana starptautiskajā Jangonas lidostā. Transfērs ar gidu uz viesnīcu.
Jangona kļuva par Apakšējās Birmas galvaspilsētu 19 gadsimta vidū, kad angļi piešķīra pakļautajai pilsētai teritorijas administratīvā centra statusu.Unikāls koloniālās un savdabīgās nacionālās arhitektūras sakausējums padara Jangonu par vienu no Dienvidaustrumāzijas vissavdabīgākajām pilsētām. Čautatži pagodas apmeklējums, kurā atrodas guļošā Budas 70-metru augstā statuja.

Vakarā pirms saulrieta galvenās budisma svētnīcas – Švedagonas pagodas apmeklējums, kuru klāj 60 tonnas zelta. Nakts Jangonā
4. DIENA: JANGONA – LIDOJUMS BAGANA (B/-/-)
Pēc brokastīm, pārlidošana uz Baganu uz varenās Iravadi upes austrumu krastu. Ierodoties Baganā, transfērs uz viesnīcu, ekskursija sākas ar rosīgo vietējo Njaung tirgu, bet turpinās ar visdaudzveidīgāko un slavenāko pagodu un tempļu apmeklējumiem, tādu kā Švedagonas Pagoda, ko 11-ā gadsimta sākumā uzbūvēja karalis Anorahta, Аnandas templis un karaļa Kjanzittas Templis.
Karalis Kjanzitta – otrais slavenākais Baganu dinastijas valdnieks, templī Jūs gaida romantiska figūra, karavīrs, ka siemieso sevī vīrišķību, spēku un mīlestību.

Pēc tam Tatbinju Tempļa (Thatbyinnyu) apmeklējums, ko uzbūvēja cars Alaungsitu ( Alaung Sithu) 1144.gadā. Tā ir visaugstākā ēka Baganā (61m).
Vēlāk Htilominlo tempļa apmeklējums, kurā līdz šim ir saglabājušies 13-ā gadsimta sienu gleznojumi, tas ir viens no lielākajiem tempļiem Baganā.
Jūs apmeklēsiet laka un koka izstrādājumu darbnīcas, ekskursija turpināsies senajā Manuhas templī. Tika uzskatīts, ka šis templise bija karaļaManuhas rezidence, kuru vēlāk izdzina no valsts.
Tāpat mēs apmeklēsim Mjingabar Gubjaukgji templi, kas būvēts indiešu stilā, šis templis pārsteidz ar savu saglabājušos fresku gleznojumu skaistumu. Jūs varēsiet izbaudīt  īpaši skaistu saulrietu, kas paveras no  viena Baganas tempļu kompleksa (Buphaya vai Shwesandaw) virsotnes. Nakts viesnīcā Baganā.

5. DIENA: BAGANA – SEILA – POUPA KALNS – BAGANA (B/-/-)
Pēc brokastīm viesnīcā Jūs sāksiet ekskursiju ar pilsētas Seilas apkārtnes apskati, kas tiek uzskatīta par Baganas dvīņu māsu.
Pilsētas apkārtnē līdz šim ir saglabājies liels skaits svētnīcu vēl no Baganas perioda laikiem. Angļu monarhijas valdīšanas laikos Baganas teritorijā, pilsēta kļuva par administratīvo un rūpniecisku Mjanmas centru.

Jūs dosieties uz Poupa kalnu, kas atrodas 48 kilometrus uz dienvidiem no Baganas centra.Jua kopš seniem laikiem šī klints bijusi visvarenāko garu – Natu majvieta.Mūsdienās tur apskatāmas maksā 37 garu skulptūras pilnā augumā, kas darinātas no tīkkoka. Lai paceltos kalna virsotnē, nāksies pārvarēt 777 pakāpienus.
Pēc kalna apmeklējuma Jūs atgriezīsieties atpakaļ Banganā.
Atceļā apmeklēsiet vienu no vietējiem ciematiem, kur varēsiet iepazīties ar vietējiem amatnieku darinājumiem un savām acīm skatīt visgardākās sulas ieguves procesu no palmu zariņiem, kas pēc tam tiek pārstrādāta par brūno cukuru. Nakts Baganas viesnīcā.

6. DIENA: MANDALAJA – HEHO – INLE (B/-/-)
Pēc brokastīm transfērs uz lidostu, izlidošana uz Heho.
Ierašanās Heho lidostā, došanās uz Njaung Šwe, pēc tam transfērs, kas nogādās Jūs pie piestātnes, kur Jūs pārsēdīsieties uz tradicionālo ”garastaino” laivu, kas nogādās Jūs pie viesnīcas, kas atrodas tieši pie ezera – 900 metru augstumā virs jūras līmeņa. Inles ezers ir otrais lielākais dabiskais ezers Mjanmā. Ceļš, kas ved pie Inles ezera, paver skatu uz gleznainām vietām, tas šķērso kolorīto Šan ciemu apvidu.
Apmeklējiet visslavenāko Phaungdavas pagodu. Apskatiet Jva – Ma ciematu, kas ir slavens ar savām neskaitāmajām juvelieru darbnīcām.

Pēc amā dosimies uz Nga Phе Čjaung – ”lecošo kaķu klosteri”, redzēsim monas izcelsmes cilti Intha, kas apdzīvo ezermalas un peldošos ciematus. Tāpat, varēsim vērot zvejniekus, kas prot airēt ar vienu kāju, peldošos dārzus, kas uzbūvēti no ūdens hiacintēm un dubļiem, piestiprinātus pie ezera dibena ar bambusa kārtīm.
Vakarā baudīsim neatkārtojamu saulrietu tieši no laivas Inle upē. Nakts viesnīcā.

7. DIENA: INLE – HEHO – NGAPALI (TANDVE) (B/-/-)

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu,izlidošana uz Thandve (Ngapali piekraste), ierodoties, transfērs uz viesnīcu un brīvais laiks. Atpūta pludmalē. Nakts viesnīcā.

8. – 12. DIENAS: NGAPALI (B/-/-)
Atpūta pludmalē.

13. DIENA: NGAPALI (TANDVE) – JANGONA (B/-/-)

Brokastis viesnīcā. Otrajā dienas pusē izlidošana uz Jangonu un transfērs uz viesnīcu.

Pa ceļu uz viesnīcu Jūs apmeklēsiet Kabar Ai Pagodu (Kaba Aye Pagoda), kuras nosaukums nozīmē “miers pār visu pasauli”.

Kaba Ai Pagoda (Kaba Aye Pagoda) – tika uzbūvēta 1952.gadā par godu sestajai Vispasaules budisma Sinodei, kas notika 1954-1956.gados alu kompleksā Мaha Pasana Guha, kas atrodas netālu.
Kaba Ai pagodas komplekss atrodas apmēram 11 kilometrus uz ziemeļiem no Jangonas un ietver sevī, līdzās galvenajai piestai un klosteriem, budistu mākslas Muzeju un Maha Pasana Guha (Maha Pasana Guha) alu kompleksu.34-metru augstās piestas pamatnes apkārtmērs sastāda 34 metrus. Ap piestu izvietoti Budas tēli, kas atvesti no visām pasaules valstīm, kurās valda budisms.
Pastaiga pa Bogjoke Market (Scott’s Market) un suvenīru iegāde radiniekiem un draugiem, kā arī viss, kas tik dvēselei tīk, sākot ar apbrīnojamiem rakstainiem paklājiem līdz retām dārglietām. Te var iegādāties nedārgus, bet ļoti kvalitatīvus safīrus un rubīnus, roku darba izstrādājumus no dabiskā zīda un slavenos Kalagas tautas gobelēnus. Nakts viesnīcā.

14. DIENA: JANGONA – LIDOJUMS BANGKOKA (B/-/-)
Pēc brokastīm transfērs uz lidostu un izlidošana uz Bangkoku. Ierašanās. Transfērs uz 3* viesnīcu. Nakts viesnīcā Bangkokā.
15. DIENA: BANGKOKA – RĪGA (B/-/-)
Pēc brokastīm transfērs uz lidostu un izlidošana uz Rīgu. Ekskursija noslēdzas ar pasakainām atmiņām!

***
Viesnīcas, kas paredzētas programmā: 3 *
Yangon
Hotel Grand United / Ahlone (Superior) or Similar
http://www.hotelgrandunited.com/about_hgu_al.php
Bagan
Royal Palace Hotel / Deluxe or Similar
https://www.royalpalacehotelbagan.com/
Inle lake
Hupin Hotel / Superior or Similar
https://www.hupin.xyz/khaungdaing
Ngapali
Amazing Ngapali Resort / Sea View Deluxe or Similar
https://www.amazingngapaliresort.com/

Cena bērniem (2-12 gad.):
• izmitināšana divvietīgā numurā ar vienu no vecākiem, kopējās tūres izmaksas, tāpat kā pieaugušajam (1 + 1)
• izmitināšana divvietīgā numurā ar diviem vecākiem, ar papildu gultā, 75% no pieaugušajiem cenas
• izmitināšana divvietīgā numurā ar diviem vecākiem bez papildu gultas (bērns guļ ar vecākiem), 50% no pieaugušajiem cenas
• zīdainis līdz 2 gadu vecumam, bez maksas

Cenā iekļauts:
 
• Dzīvošana viesnīcās divvietīgos numuros ar brokastīm;
• Starptautiskais avio-pārlidojums no Rīgas;
• Iekšējie lidojumi;
• Ieejas biļetes;
• Satikšana un palīdzība ielidojot/ izlidojot;
• Transfēri no lidostas uz viesnīcu un no viesnīcas uz lidostu;
• Transfēri + ekskursijas, kas paredzētas šajā programmā;
• Lidostas nodokļi;
• Izbraucieni uz laivām;
• Angl-runājošs pavadošais ekskursiju gids (izņemot Nagapali);

Cenā nav iekļauts:
• Veselības un bagāžas apdrošināšana ( ir iespējams noformēt Mūsu birojā );
• Vīza Taizeme un Mjanma ( ja nepieciešama, ir iespējams noformēt Mūsu birojā );
• Dzeramnaudas;
• Personiskie izdevumi;
• Ēdināšana (Pusdienas un vakariņas restorānos);

Pēc jūsu izvēles:
• Brauciens ar zirgu Baganā (saulrietam Baganā) - 15 USD par personu
• Brauciens ar gaisa balonu virs Baganas - USD 320 vienai personai

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.