PASAKU UN BRĪNUMU PASAULĒ. AVIOTŪRE UZ LAPZEMI.
PASAKU UN BRĪNUMU PASAULĒ. AVIOTŪRE UZ LAPZEMI.
PASAKU UN BRĪNUMU PASAULĒ. AVIOTŪRE UZ LAPZEMI.

PASAKU UN BRĪNUMU PASAULĒ. AVIOTŪRE UZ LAPZEMI.

Lapzeme

Maršruts

CEĻOJUMS UZ LAPZEMI PIE SANTA KLAUSA

Datumi

21.12.19 - 23.12.19

Dienu skaits

3 dienas

Cena: no 408 € 3 dienas Pieprasīt

Ceļojuma apraksts

Tūres cena  no 259 eiro + 149 eiro ekskursiju paka.

Brauciena datumi:

21.12.2019. - 23.12.2019.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:
Lidojums Rīga - Oulu - Rīga (Smartlynx)
Rokas bagāža līdz 5 kg
Nododamā bagāža līdz 20 kg
2 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīga numurā)
EKSKURSIJU-TRANSPORTA PAKETE:
Grupas vadītāja pakalpojumi
Transporta apkalpošana ceļojuma laikā
Pastaiga pa Oulu
Ekskursijas brauciens «Ciemos pie Santa Klausa» (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)
Brauciens uz zooloģisko dārzu Ranua (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)


PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES
Papildu maksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 70 €
Fiksētas vietas lidmašīnā un autobusā (izņemot pirmas trīs rindas un vietas pie avārijas izejas) 25 €

APMAKSĀTS UZ VIETAS
Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
CENAS PĒC PIEPRASĪJUMA
Ieejas biļetes Santa parkā (pieaugušajiem - 36eur, bērniem līdz 12 gadiem - 30,00eur)
SVARĪGA INFORMĀCIJA
Santas Parka apmeklējums: pieaugušo - 36 eiro un bērnu (3-12 gadiem) - 30 eiro, bērniem līdz 3 gadu vecumam - bez maksas
Suņu ragavas 500 metru garumā (4 līdz 5 cilv. kamanās): pieaugušajam - 30 eiro, bērniem - 15 eiro.
Haski parka apmeklējums: pieaugušajam - 10 eiro, bērniem - 5 eiro, bērniem līdz 3 gadu vecumam - bez maksas.
Ranua zoodārzs: Pieaugušo 17,50 eiro, bērnu 15 eiro, studentiem un pensionāriem - 16,50 eiro. Bērniem līdz 4 gadu vecumam bez maksas


Uzmanību! Ekskursijas notiks krievu un latviešu valodā! Lūdzam, reģistrējoties ceļojumam, komentāros norādiet, kurā valodā vēlaties , lai notiek ekskursijas!

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti

Programma


1. DIENA

Tikšanas lidosta Rīga, (precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena).

Lidojums Rīga - Oulu (~11:00 - 12:35).

Ierašanas Oulu. Pastaiga pa pilsētu.

Oulu pilsētu 1605.gadā dibināja karalis Kārlis IX, Botnijas līcī, pie Oulujoki upes, tā ir pavērsta uz salas Linnansaari pils pusi. Oulu ir ziemeļu Somijas kultūras galvaspilsēta. Šeit dzīvo daudzi mākslinieki, rakstnieki un mūziķi, to skaitā "kliedzošais koris" Mieskuoro Huutajat, kas ir pazīstams arī kā "Kliedzošie Vīrieši". Pilsētā ir daudz muzeju, ieskaitot iespaidīgo Tiedekeskus Tietomaa, pirmo Somijas zinātnes centru, kur visa gada garumā notiek tematiskās izstādes.

Brīvs laiks.

Ceļš uz viesnīcu. Iekārtošana, atpūta.

2. DIENA


Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Lapzemi ciemos pie Santa Klausa (Rovaniemi pilsēta).

Netālu no pilsētas Rovaniemi, mežā paslēpta Ёulukka - maģisks meža ciems, kuru apdzīvo elfi un troļļi – vissvarīgākie Santa Klausa palīgi! Bet tieši uz Polārā loka, pazemes alā kalnā Syuvyasenvaara, viesus no visas pasaules satiek Santa Parks (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Santa Parkā Jūs varēsiet apmeklēt neskaitāmas slepenās vietas un izklaides, tādas kā Milzīga Sniega Bumba, Elfu Pasta Birojs, Suvenīru bodīti „Elfu Rotaļlietu Fabrika”, Ziemassvētku piparkūku ceptuvi, Šovu „Elfu Rotaļlietu Fabrikas Noslēpumi”, Santa Parka deju šovs (3 reizes dienā), Maģiskais Vilciens "Gadalaiki", Elfu Darbnīcu, Kaligrāfijas Skolu, Rotaļlaukumu Angry Birds, Elfu Skolu (5 reizes dienā), Ledus Galeriju un Bāru Ledus Princeses pavadībā, ka arī Jums būs iespēja apmeklēt Šampanieša Bāru un "Kaķa" kafejnīcu, varēsiet šķērsot Polāro Loku, un neaizmirstiet nosūtīt personalizētu Ziemassvētku video atklātni, izmantojot JoinMe Tube!

Lai gan elfi - ļoti jautra un nemierīga tauta, viņi vienmēr ir ļoti priecīgi viesiem, un ar prieku palīdzēs Jums atrast, lai ko Jūs arī meklētu. Un, ja Jums palaimēsies, viņi pastāstīs dažus ļoti slepenus Ziemassvētku noslēpumus.

Jūs noteikti satiksiet Santa Klausu, kura ausī Jūs varēsiet iečukstēt savu spilgtāko vēlmi, bet Jūsu iepriekš sagatavotas dāvanas Jūsu bērniem, viņš ar prieku nodos.

Brīva laikā, Jums būs iespēja pavizināties ar suņu un briežu pajūgiem (par papildus samaksu).

Atgriešanās viesnīcā. Atpūta.

3. DIENA


Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Ceļš uz pašu ziemeļīgāku dabas parku pasaulē - Arktikas zooloģiskā dārza Ranua. (papildus maksa € 10 + ieejas biļete (pieaugušo - 17.50 €, bērnu 15 €).

Zooloģiskais dārzs Ranua - galvenā Lapzemes atrakcija ģimenes atpūtai. Pie ieejas zooloģiskā dārza Jūs satiks polārlācis Jonne- tas ir sabiedriskā polārlāča personāžs, kas klīst pa parku un sveicina apmeklētājus ar draudzīgu ņurdēšanu. Jonne ir ātrs puisis, kuru var redzēt šeit vai tur. No četriem polārlāčiem, kas dzīvo Ranua zooloģiskā dārzā, tikai Jonne ir atļauts brīvi pārvietoties visā parkā teritorijā. Īstie polārie lāči dzīvo plašos aplokos!

Zooloģiskā dārzā ir visdažādākie dzīvnieki – tas ir ne tikai savvaļas dabas pārstāvji, kuru aptuveni ir 50 Arktikas un ziemeļu savvaļas dzīvnieku sugu: balti un brūni lāči, lūši, vilki, aļņi, pūces, ziemeļbrieži un citi ziemeļu faunas pārstāvji, kuru dzīves vieta ir maksimāli pietuvināta to dabiskajai dzīves vietas videi. It īpaši ziemā savvaļas dabas parkā dzīve mainās pilnībā. Daudziem dzīvniekiem arktiskā ziema ir dabisks biotops, un tos var viegli novērot sniegu klātā parkā. Ziemā parkā tiek uzceltas sniega un ledus skulptūras, kuras ir neatņemama polāra savvaļas dabas parka sastāvdaļa.

Brīva laikā, Jums būs iespēja pavizināties ar suņu un briežu pajūgiem (par papildus samaksu).

Tāpat zoodārzā ir iespēja slēpot, pavizināties ar sniega motocikliem vai ar suņu un briežu kamanām (par papildus samaksu).

Lielākā daļa apmeklētāju ceļo pa parku ar ragavām, braucot no sniegotajām nogāzēm un baudot polāras dabas elpu aizraujošus skatus. Lai pasargātu bērnus no aukstuma, rekomendējam ietērpties siltās drēbes.

Un neaizmirstiet paņemt līdzi mīkstu paklāju ragavām. (Ragavas noma ir iekļauta ieejas maksā). Bet Jūsu bērni varēs ceļot pa parku uz mini sniega motocikliem, īpaši viņiem aprīkotajā trasē. (par papildus samaksu).

Transfēr uz lidostu.

Lidojums Rīga - Oulu (~ 18:30 - 20:05).

in.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.