Ceļojumi ar autobusu

Filtrēt

Ceļojumi ar autobusu: ātri, ērti, ekonomiski

Autobusu tūres palīdz ne tikai atpūsties, bet arī ievērojami paplašināt savu redzesloku. Ceļojums norisinās gida pavadībā, tāpēc pats brauciens uz galamērķi jau pārvēršas par aizraujošu ceļojumu. Tieši caur autobusa logu, tūristi iepazīstas ar jaunām vietām. Nozīmīgākajās apskates vietās autobuss apstājas.

Ekskursijas ar autobusu tiek uzskatītas par visekonomiskāko tūrisma veidu. Jūs iepazīsieties ar vietējo kultūru, gūsiet prieku no apskates ekskursijām. Tūres tiek plānotas maksimāli komfortablas klientiem (nakts laikā – apstāšanās viesnīcās, dienā – aizraujošas ekskursiju programmas).

Vispieprasītākais virziens – autobusu tūres uz Eiropu. Mēs piedāvājam plašu maršrutu izvēli. Šis ceļojuma veids ir piemērots tiem, kam nepatīk sevi apgrūtināt ar ilgām pastaigām ar kājam, kā arī ģimenēm ar bērniem. Autobusu ceļojumi no Rīgas uz Eiropu aizņem maz laika, ņemot vērā ērto atrašanās vietu.

Visi virzieni

Mūsu partneri

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mbctour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.