Autobusu tūres no Rīgas

Autobusu tūres no Rīgas

Tūrisma aģentūra piedāvā aizraujošas autobusu tūres no Rīgas, ar komfortablu transportu. Katrs tūrists izvēlās sev piemērotu ceļojuma veidu: kāds dod priekšroku personīgajai automašīnai, bet citam patīkamāk būt par pasažieri un izbaudīt dabas skatus caur logu brauciena laikā, apstājoties visinteresantākajās vietās. Aplūkosim plusus un mīnusus, ko sniedz autobusu tūres.

Sezona un cenas

Speciālisti apgalvo: visaugstākais pierasījums pēc autobusu tūrēm pa Eiropu ir periodā no aprīļa līdz oktobrim. Visvairāk biļetes tiek pārdotas maijā un jūlijā-augustā (tradicionālais atvaļinājumu un ģimenes braucienu laiks). Pīķa datumos braucienu cena var palielināties par aptuveni 25%. Ja Jūs vēlaties ietaupīt un padarīt ceļojumu ekonomisku, izvēlieties nepopulārus datumus vai centieties noķert pēdējā brīža ceļojumus.

Vasaras mēnešos nepieciešams pievērst uzmanību tam, vai autobuss ir aprīkots ar kondicionieri, jo jūlijs un augusts ir diezgan karsti mēneši Francijā un Skandināvijā. Bet ar kondicionēšanas sistēmu aprīkots autobuss sniegs komfortablu un patīkamu ceļojumu. Pieredzējušie tūristi izvēlās izmantot autobusu tūres maijā vai septembrī – daudzo pieturvietu laikā interesantās vietās, nebūs tik karsti.

Ceļojumi ar autobusu: priekšrocības un trūkumi

*Autobusu ceļojumi pa Eiropu ļauj apmeklēt vairākas valstis un pilsētas īsā laika periodā, un gūt prieku no šiem braucieniem. Kādas autobusu tūres priekšrocības** atzīmē pieredzējušie tūristi:

  • Brauciena mērķa raksturojums (Jūs dodieties no punkta A uz punktu B).
  • Nav vajadzīgs transfērs vai pārsēšanās citos transporta veidos (tas ir ļoti ērti).
  • Pa logu var redzēt lielāko daļu apskates vietu, pat ja tam nav plānotas apstāšanās.
  • Pieredzējis gids pastāstīs par interesantām vietām un to vēsturi (Jūs negarlaikosieties ceļā).
  • Nevajadzēs risināt organizatoriskos jautājumus (kā piemēram, patstāvīgā ceļojumā ar automašīnu).

Starp autobusu tūres no Rīgas galvenajiem trūkumiem ir ilgā atrašanās sēdošā stāvoklī. Taču, ja tiek izmantoti mūsdienīgi autobusi, tas nebūs tik pamanāms. Dodoties ceļojumos ar autobusu, centieties, lai būtu pēc iespējas mazāk nakts pārbraucienu. Autobusu ceļojumi pa Eiropu paredz, ka būs apstāšanās viesnīcās uz nakti.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.