Autobusu tūres no Rīgas uz Eiropu galvenie virzieni

Ceļojumi ar autobusu

Dažādi braucieni palīdz ne tikai atpūsties, bet arī paplašināt savu redzesloku. Ceļot var dažādos veidos – ar autostopu, lidmašīnu, vilcienu. Pēdējā laikā īpašu popularitāti ir guvis tāds ceļojumu veids, kā autobusu tūres. No Rīgas var viegli nokļūt visās Eiropas valstīs un iepazīties ar to kultūru. Autobusu tūres uz Eiropu dāvās Jums jaunus iespaidus un pilnvērtīgu atpūtu no pēlēkās ikdienas.

Priekšrocības un īpatnības

Ceļojumi ar autobusu tiek uzskatīti par vislabāko veidu ātri iepazīties ar dotās valsts kultūru. Ja Jums nepatīk ilgstoši pārgājieni, šis tūrisma veids noteikti iepatiksies. Tūristi atzīmē šādas autobusu tūres priekšrocības:

  • Zemāka cena.
  • Lielā maršrutu izvēle.
  • Pastāvīga ekskursija pa autobusa logu.
  • Patīkama komunikācija ar ceļabiedriem.
  • Apstāšanās interesantās apskates vietās.

Veicot autobusu tūres no Rīgas, transports nogādā ceļotājus uz viesnīcu, no kurienes tie var patstāvīgi pārvietoties noteiktā laika periodā. Dažās ceļazīmēs ir paredzētas maksas vai bezmaksas pastaigu ekskursijas pilsētās. Šādas autobusu tūres uz Eiropu tiek uzskatītas par kombinētām.

Ceļojumi no Rīgas uz Eiropu

Pateicoties nelielajam attālumam no Rīgas līdz Eiropas valstīm, autobusu tūres būs vieglas un interesantas. Ja izbrauksiet dienas pirmajā pusē, līdz naktij jau būsiet viesnīcā, tāpēc nevajadzēs pavadīt nakti autobusā.

Ceļojumi ar autobusu var norisināties dažādos tempos: ar lielu ekskursiju daudzumu vai ar mierīgu atpūtu viesnīcā. Izvēlieties ceļazīmi, kura pilnā mērā attaisnos Jūsu cerības.

Autobusu tūres no Rīgas – vispieprasītākie virzieni: Čehija, Polija, Vācija, Francija, Itālija.

MKBC TOUR pieredze ļauj sniegt klientiem vislabākos produktus un augstu apkalpošanas kvalitāti. Tūrisma aģentūra MKBC TOUR darbojas kopš 2002. gada un ir Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas (ALTA) biedrs. Vairākums ceļotāju, kuri izmantoja tādu piedāvājumu, kā ceļojumi ar autobusu, kļuvuši par firmas pastāvīgajiem klientiem.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.