Autobusu tūres uz Pleskavu un Pleskavas apgabalu

Autobusu tūres uz Pleskavu un Pleskavas apgabalu

Lai iepazītos tuvāk ar unikāliem arhitektūras-vēstures rezervātiem, nemaz nav jābrauc uz citu kontinenta malu. Šobrīd īpaši populāras ir autobusu tūres no Rīgas uz pierobežu – Pleskavu un Pleskavas apgabalu, kur atrodas apskates objekti, kas izsauc tūristos neizsīkstošu interesi: Pečora un Puškina kalni.

Ekskursijas uz Krieviju sniedz priekšrocības, kuras ir paredzētas vienas dienas formātam – pārdomāts grafiks, kurš ļauj iegūt maksimālus iespaidus, ierobežotā laika vienībā.

Pat īslaicīga apstāšanās Pečorā ļaus ne tikai ērti izbaudīt pusdienas mājīgā tūristu bāzē, bet arī gremdēties pilsētas atmosfērā, kurā XIX gadsimta beigu, tirgoņu arhitektūras pieminekļi atrodas blakus pareizticīgo kompleksiem, kuri ir pazīstami ar milzīgu svētceļnieku pieplūdumu jau no XV gadsimta beigām. Tūrisma aģentūra kopā ar gidiem ir izstrādājusi maršrutu:  “Pečora – Pleskava – Puškina kalni”, kurš ir orientēts, pirmām kārtām, uz jauniešiem, kas apgūst kaimiņu valsts kultūras mantojumu.

Dzejnieki Aleksandrs Puškins un Igors Severjaņins, gleznotājs Karls Brjulovs, vēsturnieks Nikolajs Kostomarovs – šie cilvēki, kuru vārdi ir ierakstīti pasaules kultūras vēsturē, radīja un atrada iedvesmu dažu simtu kilometru attālumā no Latvijas robežām. Tūrisma maršruti ļauj iepazīties ar viņu darbības vēsturiskajām koordinātēm, kā arī ar savdabīgo Pleskavas, Pečoras, Puškina kalnu mūsdienīgo atmosfēru, maksimāli komfortablos apstākļos.

Autobusu tūres no Rīgas uz Pleskavu un Puškina kalniem

Autobusu tūres – tas ir ceļojumu formāts, kurš ļauj ātri pārvietoties no vienas apskates vietas pie otras, pa ceļam izbaudot ziemeļu dabas skaistumu. Papildus saprātīgajai cenai un visa nepieciešamā ceļam, tematiskās ekskursijas uz Krieviju sniedz divas svarīgas priekšrocības:

  • Ceļojums notiek pieredzējuša gida vadībā, kuram ir daudzas nepieciešamās zināšanas un kurš jūt tūristu grupas noskaņojumu, un ir gatavs improvizēt atbilstoši grupas vēlmēm.
  • Jūs nezaudēsiet laiku rindās, kuras ir neizbēgamas muzejos un vēsturisko rezervātu teritorijās.

Autobusu tūres uz Latvijai kaimiņos esošo Pleskavas apgabalu, ko izveidojuši MKBC TOUR speciālisti, iepazīstinās Jūs ar daudzām apskates vietām, starp kurām ir Kremlis un Mirožas klosteris Pleskavā, Pleskavas-Pečoras klosteris Pečorā, Aleksandra Puškina kapavieta un viņa apdziedātā muiža – Mihailovskoje. Jūs izbaudīsiet patiesu gremdēšanos unikālajā vēsturiskajā kultūras slānī.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.