Ekskursijas uz Krieviju

Ekskursijas uz Krieviju

Krievija – milzīga valsts, kura sniedzas no Klusā okeāna līdz Baltijas jūrai. Bagātīgs tūrisma potenciāls ar daudzām klimatiskajām zonām, ainavām, pilsētām, ik gadu vilina miljoniem tūristu no dažādām valstīm. Interesi rada kultūrvēsturiskais un etniskais mantojums, kas atšķiras, braucot no viena reģiona uz otru.

Lai saskartos ar plašajām Krievijas ārēm, ieraudzītu dažādu laikmetu eksistences artefaktus, mūsu tūrisma aģentūra rīko ekskursijas uz Krieviju no Latvijas. Jūs apmeklēsiet lielākās mūsdienu un veclaiku pilsētas ar arhitektūras un dabas apskates vietām, gremdēsieties Krievijas kultūrā un iepazīsieties ar vietējām tradīcijām.

Ekskursijas uz Krieviju ar MKBC TOUR

Tūrisma aģentūra “MKBC TOUR” piedāvā aizraujošas ekskursijas no Latvijas uz Krieviju ar prāmi, autobusu vai lidmašīnu, kuru ilgums ir no divām līdz septiņām dienām. Jūs ieraudzīsiet lielākās ziemeļu, centrālo un dienvidu reģionu pilsētas, apmeklēsiet atpazīstamākās cilvēka roku darinātās vai dabas veidotās apskates vietas.

Mūsu ekskursijas uz Krieviju

  • Ekskursijas pa Sankt-Pēterburgu un “Zolotoje koļco”, ar autobusu vai prāmi.
  • Autobusu tūresskolniekiem uz Pleskavu, Sankt-Pēterburgu un to apkaimēm.
  • Autobusu tūresuz Karēliju.
  • Ārstnieciskās tūres, ar izmitināšanu pansionātā, Sočos.
  • Ekskursijas uz Melno jūru, Sočiem.
  • Ziemas tūres uz Sočiem vai kūrortu “Krasnaja Poļana”.

Pašas pazīstāmākās autobusu tūres – pa Krievijas centrālo reģionu. Tūre pa “Zolotoje koļco” – tas ir aizraujošs ceļojums pa galvenajām senās Krievijas pilsētām: Sergijev Posad, Perejaslavļ Zaļesskij, Jaroslavļa, Kostroma, Ivanovo, Bogoļubovo, Vladimira, Suzdaļa un Kidekša. Jūs ieraudzīsiet cara laiku vēsturiskās būves, apmeklēsiet muzejus, bet pa ceļam no vienas pilsētas uz otru – varēsiet  jūsmot par valsts plašajām ārēm.

Citas autobusu tūres – piecu dienu, pa Sankt-Pēterburgu. Skaistā Krievijas ziemeļu pērle, kurā sakoncentrētas interesantākās vēsturiskās apskates vietas, vēl no caru laikiem. Populāras ir autobusu tūres no Rīgas uz Karēliju –gleznainu republiku ar pirmatnējo dabu un senajiem ezeriem. Skolēni var pavadīt aizraujošas brīvdienas Sankt-Pēterburgas un Pleskavas vēsturiskajā apkaimē. Atpūtu Krievijā var izbaudīt arī ekstremālos veidos – sniegotajās Soču nogāzēs, kurortā “Krasnaja Poļana” vai relaksējošu – Melnās jūras pludmalēs Sočos.

Latvijas pilsoņiem ceļojumiem uz Krieviju jānoformē tūrisma vīzas. Tūrisma aģentūra “MKBC TOUR” piedāvā palīdzību vīzu un attiecīgo dokumentu noformēšanā. Piedāvājam atlaides vīzas noformēšanai pieciem un vairāk cilvēkiem. Lai pasūtītu ekskursijas uz Krieviju, nosūtiet pieteikumu uz mūsu mājas lapu vai piezvaniet uz tūrisma aģentūras telefona numuru.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.