Pēdējā brīža ceļojumi: kā pareizi izvēlēties tūres

Kad gribās atvaļinājumā, bet naudas ceļojumam pietrūkst, Jums var palīdzēt pēdējā brīža ceļojumi. Tie palīdz būtiski ietaupīt un labos apstākļos kārtīgi atpūsties. Daudzi šaubās un domā, ka pēdējā brīža piedāvājumi – ir viltība, kuras rezultātā atvaļinājums tiks sabojāts. Mēģināsim noskaidrot, kāpēc tūrisma aģentūra samazina cenu, un kāda ir lielo atlaižu jēga.

Kāpēc tūres paliek lētākas

Ceļazīme sastāv no vairākām sastāvdaļām: lidojums, apdrošināšana, dzīvošana viesnīcā, transfērs. Tūrisma aģentūra savlaicīgi iegādājas ceļazīmes, rēķinoties, ka tās visas tiks izpārdotas līdz izlidošanas brīdim. Taču, ja tā nenotiek, nākas izpārdot ceļazīmes par samazinātu cenu, jo tās jau ir apmaksājusi aģentūra. Pēdējā brīža piedāvājumus nevar  iegādāties dažus mēnešus līdz izlidošanai vai pēc savlaicīgas rezervēšanas programmas.

Cits gadījums, kad cena var tikt samazināta izlidošanas priekšvakarā, kāds no klientiem ir atteicies pēdējā brīdī no ceļazīmes. Tad to pārdod praktiski par pašizmaksu, taču šo variantu ir jāpaspēj rezervēt. Pēc šādiem variantiem klientu vidū ir liels pieprasījums.

Pēdējā brīža ceļojumi nav saistāmi ar zemo kvalitāti vai sliktajiem nosacījumiem – Jus atpūtīsieties vielīdz labi ar tiem, kuri iegādājās ceļazīmi savlaicīgi un apmaksāja pilnu tās cenu. Tomēr, ne vienmēr pārliecinoši var pateikt vai būs atlaides Jūsu izvēlētos virzienos un vai paspēsiet tās iegādāties. Tās tiek izpirktas burtiski dažu minūšu laikā, pēc tam, kad tiek nodotas pārdošanai.

Lai paspētu noķert pēdējā brīža ceļojumus no Rīgas, sāciet meklēšanu no vislētākajiem piedāvājumiem. Šādi Jums nevajadzēs pārbaudīt izmaksas pēc visiem punktiem, kuri norādīti vietnē.

Pēdējā brīža piedāvājumu priekšrocības un trūkumi

Pēdējā brīža ceļojumiem ir daudz priekšrocību. Klienti atzīmē šādus punktus:

  • Zemā cena un iespēja būtiski ietaupīt uz pienācīgas kvalitātes atpūtas rēķina.
  • Piedāvājumu izvēle ir visu gadu (bet, lai “noķertu” ceļazīmi, jāveic pastāvīgs monitorings).
  • Atpūta nav jāplāno iepriekš (ja Jūs precīzi nezināt kādā mēnesī būs atvaļinājums un vai varēsiet lidot uz citu valsti).

No tā izriet arī galvenais spontānā ceļojuma trūkums: ļoti maz laika, lai sagatavotos (ne vienmēr ir iespēja ātri nokārtot visas lietas mājās un darbā). Pirkt pēdējā brīža ceļojumu no Rīgas vajadzēs nekavējoties, laika pārdomām nebūs. Tūrisma aģentūra piedāvā ceļazīmes dažādos virzienos, detalizētāku informāciju var precizēt vietnē.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mbctour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.