Pēdējā brīža ceļojumi uz Turciju

Pēdējā brīža ceļojumi uz Turciju

Atpūta Turcijas piekrastēs ir slavena ar silto jūru, attīstīto infrastruktūru un augsto servisa līmeni. Latvijas pilsoņi varēs netērēt daudz laika un naudas lidojumam uz tālajām valstīm, jo kvalitatīva pludmales atpūta atrodas praktiski netālu. Tūrisma aģentūra “MKBC TOUR” piedāvā izdevīgus pēdējā brīža ceļojumus uz Turciju no Latvijas: uz Antāliju, Kemeru, Beleku un Marmarisu. Izbaudiet  silto jūru, karsto sauli un vietējo iedzīvotāju viesmīlību.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Turciju

Tūrisma firmas piedāvā ceļojumus vispopulārākajos virzienos Turcijā, ar izdevīgu izmitināšanu luksusa  klases viesnīcās. Visu iemīļotā koncepcija “Viss iekļauts”, turku piekrastēs ir pieejama daudzās četru un piecu zvaigžņu viesnīcās un pat dažās trīs zvaigžņu viesnīcās. Tūristam pēc programmas piedāvā trīs līdz četras ēdienreizes dienā un dzērienus, kā arī viesnīcu infrastruktūras bezlimita izmantošanu. Budžeta viesnīcās un dažu kūrortu pilsētās ir izplatīta izmitināšana pēc sistēmas “Puspansions”.

Ceļojumi uz Turciju izmantojot pēdējā brīža ceļojumus, būs piemēroti tūristiem, kuri māk atpūšoties racionāli izmantot savu budžetu. Izdevīga izmitināšanās puspansionā būs piemērota aktīviem tūristiem, kuri nav pieraduši pastāvīgi atrasties viesnīcas teritorijā un izmanto dažādas izklaides, pretstatā dārgajai dzīvošanai viesnīcā. Tūristiem, kuri nespēj iedomāties savu atpūtu bez komfortabla numura un plašā pakalpojumu klāsta viesnīcas teritorijā, noderēs pēdējā brīža ceļojumi pēc sistēmas “Viss iekļauts”.

7 lietas, kas jāizdara Turcijā

  1. Jāpastaigājas pa Turcijas kūrortu ieliņām un jāpagaršo vietējā virtuve.
  2. Jāapmeklē īsto turku pirti – hammam un jāizmēģina zivtiņu masāža Kangalē.
  3. Jāpastaigājas pa leģendāro Troju un jāapskata Trojas zirgs no iekšpuses.
  4. Jāapmeklē spoku pilsēta Kajakejā, netālu no Fetihes un jāizbauda klusās ainavas.
  5. Jāveic lidojums ar gaisa balonu Kapadokijā.
  6. Jāizbauda sniegbaltais Pamukkales skaistums.
  7. Jādodas uz Prinča salām Marmora jūrā.

Latvijas pilsoņiem ir tiesības bez vīzas ieceļot Turcijā, uzturoties šīs valsts teritorijā līdz 90 dienām pugada laikā. Ja nepieciešami ceļojumi uz Turciju no Latvijas, nosūtiet pieteikumu uz mūsu mājas lapu un menedžeris sazināsies ar Jums, lai precizētu pasūtījuma nianses, vistuvākajā laikā. Tūrisma aģentūra “MKBC TOUR” sadarbībā ar drošiem tūroperatoriem, organizēs Jums neaizmirstamu atpūtu Turcijā.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mbctour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.