Pēdējā brīža piedāvājumi uz Ēģipti: īpatnības un priekšrocības

Pēdējā brīža piedāvājumi uz Ēģipti – ceļojumi uz Ēģipti: īpatnības

Pēdējā brīža piedāvājumi – ceļojumi, kurus tūrisma aģentūra nav paspējusi pārdot līdz noteiktajam termiņam. Tāpēc, tie tiek realizēti ar lielām atlaidēm. Jo tuvāk ir izlidošanas datums, jo lētāka ceļazīme. Iegādāties šādu ceļojumu iepriekšējas rezervēšanas sistēmā nav iespējams. Ceļojuma paketes sastāvs ir tāds pats, kā ceļojumam par standarta cenu (medicīniskā apdrošināšana, dzīvošana viesnīcā, ēdināšana, transfērs un citi pakalpojumi). Taču tās cena ir zemāka par 20-70%. Vispopulārākie tūristu vidū ir ceļojumi uz Ēģipti, mēģināsim saprast kāpēc?

Ceļojumi uz Ēģipti

Atpūta Ēģiptē palīdzēs Jums atjaunot veselību, uzkrāt spēkus turpmākajam darbam, aizbēgt no vienmuļās, pelēkās ikdienas dzīves. Ceļojumi sagādās Jums daudz dažādu iespaidu un pozitīvu lādiņu visam turpmākajam gadam. Tūristus vilina bagātā vēsture, majestātiskās piramīdas, smilšainās kāpas, iespēja baudīt atpūtu visu gadu, kā arī attīstītā tūrisma infrastruktūra.

Mūsu tūrisma aģentūra piedāvā pēdējā brīža ceļojumus no Rīgas dažādos virzienos. Sevišķi pieprasītas ir viesnīcas netālu no Šarmelšeihas vai Kairas. Valsts galvaspilsētā ir daudz slavenu apskates vietu.

Pēdējā brīža piedāvājumu uz Ēģipti priekšrocības

Ja tiks izmantoti speciāli tūroperatora piedāvājumi un nopirkti pēdējā brīža ceļojumi uz Ēģipti, jāgatavojas operatīvai mantu kravāšanai (parasti paliek 2-3 dienas). Šādi piedāvājumi ir īpaši pieprasīti, tāpēc kavēties nedrīkst. Pēdējā brīža ceļojumi satur šādas priekšrocības, kuras atzīmē daudzie tūristi:

  • Zema cena būtiskas atlaides rezultātā (galvenais faktors, kurš ietekmē lēmumu par iegādi).
  • Pēdējā brīža ceļojumu bonusi (bezmaksas ekskursijas, masāžas seansi un citi).
  • Dažādu aktuālu piedāvājumu izvēle pilnvērtīgai un lētai atpūtai.

Atpūtnieki, kuru izvēle bija pēdējā brīža ceļojumi, palika apmierināti ar kultūras programmu, interesantajām ekskursijām un augsto apkalpošanas līmeni. Lēti pēdējā brīža ceļojumi no Rīgas ir izdevīgi tiem, kas plāno ģimenes atpūtu ar bērniem. Tos iegādāties var pat tās ģimenes, kuru budžets ir diezgan ierobežots.

Tūrisma aģentūra MKBC TOUR darbojas no 2002. gada un ir Latvijas Tūrisma Aģentu un Operatoru Asociācijas (ALTA) biedrs. Vairākums atpūtnieku, kuri izmantoja mūsu piedāvājumus, ir kļuvuši par firmas pastāvīgajiem klientiem.

Pieprasīt visas brauciena detaļas

Cenas "sakot no" atkarībā no pieejamo vietu skaita. Interesējieties par cenu un vietu esamību uz konkrētiem datumiem pie konsultanta. Tekstam ir informatīvs raksturs. Konsultants informēs Jūs par brauciena detaļām.

Lūdzu, aizpildiet savus datus:

Lauki, kas atzīmēti (*), ir obligāti aizpildīšanai

Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mbctour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.