Sīkdatņu izmantošanas politika

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk

MKBC TOUR SIA Sīkdatņu izmantošanas politika

Ievads

Izmantojot SIA MKBC TOUR SIA , reģ.Nr. 40003993087 , juridiskā adrese Marijas iela 7,  Rīga, LV-1050 tīmekļa vietni www.mkbc-tour.lv (turpmāk tekstā -Mājaslapa), no Jums var tikt prasīts norādīt personīga rakstura informāciju, t.sk. personas datus, kas ir nepieciešams, lai varētu aizpildīt darba pieteikumu, parakstīties uz informatīva rakstura izsūtnes saņemšanu par aktuāliem ceļojuma tūres piedāvājumiem,  ka arī rezervēt tūri vai iesniegt mums jautājumus. 

Informējam, ka Mājaslapā sniegtie personas dati tiks izmantoti ar maksimālu uzmanību un aizsardzību. MKBC TOUR  apņemas ievērot Jūsu tiesības uz personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību.

Šī politika nosaka fizisko personu datu apstrādes politiku šajā Mājaslapā.

Šīs privātuma un sīkdatņu politikas (turpmāk tekstā -politika) mērķis ir nodrošināt Jums normatīvajos aktos paredzēto informāciju par to, kā MKBC TOUR SIA iegūst un apstrādā Jūsu personas datus.

Personas datu apstrāde.

MKBC TOUR SIA veic personas datu apstrādi saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu un citiem Latvijas Republikas normatīviem tiesību aktiem.

Jebkura informācija par sevi, kuru Jūs sniegsiet MKBC TOUR SIA ar šīs mājaslapas starpniecību vai izmantojot e-pastu, tiek uzskatīta par konfidenciālu, un tā nav pieejama trešajām personām. MKBC TOUR SIA  Jūsu sniegto informāciju izmantos tikai tiem mērķiem, kādiem tā tiek sniegta.

Sadaļās “Pieteikties tūrei vai uzdot jautājumu”. Apmeklējot mūsu mājaslapu un sniedzot tajā savu kontaktinformāciju (vārdu , uzvārdu, e-pastu, tālruni), Jūs piekrītat, ka MKBC TOUR SIA  ar jums sazināsies, izmantojot Jūsu sniegto kontaktinformāciju veiksmīgas atgriezeniskas saites sniegšanai un, lai nosūtītu informāciju par mūsu pakalpojumiem.

Jūsu personas dati tiks uzglabāti saskaņā ar Eiropas Parlamenta Regulu 2016/679 un netiks izpaltīti trešām personām vai kā citādi ļaunprātīgi izmantoti.

Mārketinga komunikācija. Lai sniegtu informāciju par piedāvājumiem un pakalpojumiem, kas, mūsuprāt, varētu Jūs īpaši interesēt, MKBC TOUR var izmantot Jūsu personīgos datus mārketinga un sakaru aktivitātēm. Jūs varat jebkurā brīdī atteikties no šo reklāmas sūtījumu saņemšanas. MKBC TOUR SIA  nekad nepieļaus Jūsu personīgo datu izmantošanu reklāmas un sakaru vajadzībām no trešo personu puses.

Jūs jebkurā laikā varat izdzēst vai mainīt mājaslapā iesniegtos personīgos datus.

Sīkdatņu izmantošanas politika MKBC TOUR SIA interneta resursos

Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt  MKBC TOUR SIA pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

Tīmekļa vietnes izsekošanas kodi.

Mājaslapā tiek izmantoti tīmekļa vietnes izsekošanas kodi, lai pārraudzītu lietotāju uzvedību un analizētu šo informāciju biznesa attīstības nolūkos.

Kādas sīkdatnes izmanto mkbc-tour.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?

Sīkdatnes (“Cookies”).

mkbc-tour.lv  mājaslapas ietvaros veic datu vākšanu par tīmekļa vietnes lietotāju, izmantojot sīkdatnes, lai uzlabotu lietotājiem piedāvātos pakalpojumus.

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus serveris pārraida Jūsu pārlūkprogrammai katru reizi, kad apmeklējat kādu mājaslapu. Tie tiek vai nu saglabāti, vai noraidīti atkarībā no pārlūkprogrammas iestatījumiem.

Saglabāti sīkfaili ļauj serverim atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot kādu mājas lapu un izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, tie ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades. Īsumā, sīkfaili uzlabo lietotāja pieredzi tīmekļa vietnē, ļaujot sistēmai atpazīt apmeklētājus.

Mēs sīkfailus izmantojam, lai palīdzētu attīstīt mūsu tīmekļa vietni un veidotu to lietotājiem draudzīgu. Tie mums palīdz noteikt un izprast lietotāju vēlmes.

Vislabākajai lietotāja pieredzei un pilnvērtīgai tīmekļa vietnes darbībai iesakām sīkfailus saglabāt. Ja tomēr nevēlaties sīkfailus saglabāt, veiciet izmaiņas pārlūkprogrammas iestatījumos.

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties.

Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu apstiprināšanas ar  MKBC TOUR tīmekļa vietnes palīdzību jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot MKBC TOUR interneta pakalpojumus.

Saites uz citām vietnēm. Lūdzam ievērot, ka šī privātuma politika attiecas tikai uz MKBC TOUR SIA mājaslapu www.mkbc-tour.lv. Ņemot vērā, ka mūsu mājaslapā var parādīties saites uz citām tīmekļa vietnēm, iesakām pirms jebkāda veida personīgo datu sniegšanas šajās vietnēs iepazīties ar to privātuma politiku.

Mēs nenesam atbildību par citās tīmekļa vietnēs ievadītu personīgo informāciju vai personas datiem.

Kur var saņemt informāciju?

Par sīkdatņu izmantošanu MKBC TOUR SIA interneta resursos un jūsu personas datu drošu apstrādi atbild MKBC TOUR SIA. Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām rakstīt uz info@mkbc-tour.lv

Politikas grozījumi. MKBC TOUR SIA ir tiesīgs papildināt un mainīt šīs politikas noteikumus pēc saviem ieskatiem, publicējot jauno versiju mājaslapā.

Vīzu noformēšana:

Pilna servisa tūrisma aģentūra: aviobiļešu, autobusu biļešu rezervēšana un pārdošana, standarta un individuālie maršruti; viesnīcu rezervēšana, apdrošināšana, vīzu atbalsts

Vairāk
Privātuma un sīkdatņu politika

Aicinām jūs uzmanīgi iepazīties ar mūsu privātuma un sīkdatņu politiku, pirms lietojiet tīmekļa vietni www.mbctour.lv. Šīs vietnes izmantošana nozīmē, ka jūs akceptējat šīs politikas saturu un tam piekrītat.